Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretkezés utáni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretkezés utáni, orális szex előtt letörlitek a péniszt?

Figyelt kérdés

Leginkább lányoknak célzom a kérdést, hogy ők, hogyan állnak ehhez a dologhoz, de a srácok válaszát is szívesen fogadom ha társul hozzá valamilyen tanács.


Szóval:


A barátnőm szex után nagyon nem szereti csak úgy bevenni a szájába, megtörli zsebkendővel, mert nem szereti érezni rajta a saját punciját. Van olyan is, amikor csak akkor hajlandó csinálni, ha előtte megmosom és visszajövök.


Nekem ez totál lehangoló kezd lenni, mert elég ideje együtt vagyunk, hogy elfogadjuk egymás ízét...



Vagy én reagálom túl és tényleg ilyen kellemetlen a szex utáni nedves péniszt a szájba venni?


26/F



2016. aug. 16. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Mndenki más, ha nem szereti.. nem éri meg a szájába erőltetni!

Én személy szerint azzal szexelek, akivel együtt vagyok, tehát nem undorító számmra.

Viszont ha törölgetni, mosogatni kellene bármelyikünknek.. Az már illúzió romboló lenne ! Mint, ahogy az orál utáni fogmosás! ( ha Napközben van, akkor elmegy, de a lefekvés előtti szexnél ne undorodjunk már a párunktól ) sőt! Van aki minden szex előtt / után igényli, hogy a másik fürödjön... Én nem tudom elképzelni, hogy elalvás ( jó esetben, én legalábbis nap végén ágy előtt fürdök / zuhanyzok ) előtti szeretkezés vagy egy " ütősebbmenet " után, de összebújás legyen, hanem rohanjunk lemosni a másikat ! :D

Lehet, az én' perverzióim , ezek... Nem tudom ! :D


Tényleg minden ember más! Próbáld elmondani neki, hogy jól esne neked! Hátha kipróbálja, és megtetszik neki ! :)

2016. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
én sosem kértem még hogy törölje le a péniszét, fura is lenne, nem is hallottam még ilyet. esetleg probáljátok ugy hogy előbb van az orál.
2016. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
* Bocsi a betű kimaradásokért.. és kell oda egy szünet is, és NE akart lenni ! :D
2016. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

En megertem a baratnod.En sem szeretem utana,nem tudom miert. De legyen elobb oral utana az egyuttlet es akkor megvan oldva.

De gondolj arra,hogy van olyan csaj aki nem is csinalja egyatalan ;) Orulj hogy a baratnod kaphato ra es nezd el neki hogy ki kell szaladni megmosni;)

2016. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Olyan nő nem is kellene nekem aki nem csinálja, ez van. Biztos van olyan pasi akinek nem baj, nekem ez is baj.


Én ettől is ki vagyok ábrándulva sokszor. Sokszor próbáltam megbeszélni vele, de nem sok sikerrel. Próbálkozom máshogy megközelíteni, meggyőzni. Szeretem, ez az oka, hogy erőlködöm és nem elhagyom.


Nekem sem probléma az orál után, hogy csókolózunk és teszem azt érzem a saját péniszem ízét a száján. Ez szerintem ne legyen már tabu a mai világban. :)


Köszi a válaszokat!

2016. aug. 16. 10:33
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem illúzió romboló ha _zopás után fogat mos a leányzó, sőt én elvárom. Persze hozzá teszem azt ha lenyeli csak akkor.

23F

2016. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem értem, hogyan törölgeti le zsebkendővel. A papírzsebkendő szakad és ráragad. Nedves törlőkendő már más.
2016. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

De könyörgöm! " így nyelje le - úgy nyelje le " (...) utána meg, " húzzál fogat mosni " - miközben lehet, pont aktus előtt módot! Én pl tudom, hogy nem mindenki vágyik a saját izére ezért lenyelés után mindig ittam valamit rá és meg volt oldva !

Nem tudom, hány pasi megy el nyalás után fogat mosni !? 100/ 1 ! ;) :D

Ez is mint minden ízlések és pofonok!

2016. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Nem. Totál vágyölő lenne ezzel sz-rakodni. Jót szexelni finnyás emberrel nem lehet, ez pedig még csak nem is a durva kategória.
2016. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9: Én is így gondolom, nem egy durva dologról lenne szó...


Sajnos ez kezd engem nagyon frusztrálttá tenni. Akarva akaratlanul arra gondolok, más lány mit engedne meg, mert más lány nem is csinálta ezt a múltamban sem.

2016. aug. 16. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!