Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vékony egy átlagosnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vékony egy átlagosnél vékonyabb pénisz? Van itt valakinek olyan?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal dicsekszik, neki milyen hosszú és vastag, de az azért tud fájdalmat is okozni. A többségnek persze normális. De milyen a másik véglet?

2016. aug. 13. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Gyik-en az átlag 20 centi és legalább 5 centi mindenkinek. Ez a gyik szexualitás kategóriájába történő írás alapfeltétele... Ezt az adminok is ellenőrzik:)
2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Az enyém 16-17, pontosan nem tudom, de vastagságra nem egy tipikus fúrópajzs, viszont brutálisan kemény, vér-farok.

Az az igazság, hogy komoly fájdalmakat tudok vele okozni, ha nem vigyázok és a hossz a veszélyesebb, nem a vastagság. Ha vastagabb lenne, az tetszene talán a barátnőmnek, de biztos, hogy nem engedné a fenekébe, szóval azt kell mondjam, hogy elégedett vagyok a farkam méretével. Semelyik irányba nem változtatnék rajta.

(arról nem is beszélve, hogy sokan küzdenek alkalmi impotenciával, esetleg korai magömléssel vagy csak kevés menetet bírnak, én viszont soha nem küzdöttem egyikkel sem)

2016. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszával nincs bajom vastagságával annál inkább. Épp hogy eléri a 3cm
2016. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bummer ***** válasza:
Mivel valószínűleg az átlag kb. ami a piacon kapható átlag óvszerhez való, így 3-4 centi alatti lehet amire te gondolsz.
2016. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel. nekem is átlag alatti vastagságú, mondjuk óvszernél nem volt probléma, de ki szerettem volna próbálni a péniszgyűrűt, vettem egy átlagos átmérőjűt és az túl nagy volt nekem.
2016. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!