Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért menő a lányoknál ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő a lányoknál ez a "No Boyfriend, No problem" hozzáállás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 17:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%
De miért magadból indulsz ki 20/N? Én nem dugom végig a fél várost, azért mert rajtad átmegy az. Nem neveztelek ribinek, csak feltettem egy kérdést neked. Sajnálom, ha felkaptad a vizet. :D Remélem nem futok bele ilyen lányba soha, ki tudja kitől milyen betegséged szed össze :)
2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
13%

Oké,hogy te nem dugod végig a fél várost,ezért írtam,hogy tisztelet a kivételnek :) De nagyon sok pasi igen,és ezt kár lenne tagadni.

Amúgy létezik óvszer is,nem tudom hallottál-e már róla,én mindenesetre igen.De nyugi,kizárt,hogy valaha egymásba gabalyodnánk,nem bírom az ilyen szűklátókörű embereket :D

2016. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
56%
Én meg nem bírom a ribiket :D Minden jót! Aztán, majd ha férjecskéd lesz és minden hétvégén félreqr, akkor se nevezd magadat sem szűklátókörűnek, mert kicsattansz :D
2016. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
11%
Oké,peace :)
2016. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Malajziában az ilyen csajoknak mint 68%os kivágják a pöckit xd
2016. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én a 28-assal értek egyet. Nem fogjátok fel hogy minden ember más. "Minden mbernek szüksége van ....szerelemre". Nem minden embernek max levegőre, ételre italra és alapvető dolgokra van szüksége.


Ha valaki deviáns és nem tud és nem is akar megfelelni a társadalomnak és monogám kapcsolatban élni. Miért baj ez?


Nekem nem kell monogámia, próbáltam, de nem jött be:

-nem akarok senkitől sem buta üzeneteket kapni

-nem alszom együtt senkivel, mert egyedül szeretek

-nem akarom hogy senki korlátozzon bármiben (ha valami megtetszik és szexelni akarok vele)

-nem akarok kézenfogva menni senkivel

-nem akarom hogy otthon várjanak

-mosás, főzés, takarításról ne is beszéljünk. Főzni ritkán főzök, erre vannak az éttermnek nem? Mosok magamra s takarítok, de egy másik férfire??? WTF?

-nem fogok senkihez sem alkalmazkodni

-vannak barátaim, nem akarok az ő barátaival jópofizni vagy netán a családjával

-nem szeretem ha ki akarnak sajátítani

-"a mit csinálsz épp?" kérdéstől kiráz a hideg. Mit csinálnék? Épp a hülye üzenetedet olvasom.


Nekem a szabadság a mindenem, a társaságot és a szeretetet megkapom másoktól. Nekem egy teljesen kötetelen kapcsolat fér bele esetleg. Ahol találkozgatunk, szexelünk és ő balra, én jobbra. Nincs telefonálhatás, hívogatás, nincs számonkérés, nyagattás. A barátság extrákkal határeset, addig amíg tényleg betartja a szabályokat s szívesen hallgatja féltékenykedés nélkül, hogy aznap/tegnap valakivel milyen volt a szex.

2016. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
10es ,mekkora egy ostoba féreg vagy
2016. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!