Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy menő, tetkós,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy menő, tetkós, belőtt hajú gengszter csávó jobban felizgat szexuálisan mint egy kis rendes informatikus alkat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A tetkósok jobban bejönnek,mivel nekem is van egy pár.Meg azért egy férfinak legyen jó stílusa,ne csak amolyan egyszerű ember legyen.
2016. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utálom, mikor leszólják az informatikusokat, nálunk a cégnél nem nagyon találsz ilyen általad elképzeld "lúzert", akikre te gondolsz, azok az iskolai rendszergazdák, akik elhíznak, egésznap szart se csinálnak, szakmailag is lúzerek, meg minden más szempontból is. Egy "normális" informatikus alapból elég jól keres és már ezért sem nézhet ki úgy, mint egy rakás s**r.
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
39%
Az infósok királyok. Olyan humoruk van, h beszarsz. Persze azért ez csak egy tényező.
2016. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most hallottam először a cosplayről, köszi, hogy megtanítottál erre :)

Persze kivételek vannak, vannak infósok akik gyúrnak, tetkót csináltatnak maguknak, de azok általában nem jó infósok, csak a piszkos munkát végeztetik el velük, a jó infósok nagyon elfoglaltak, egész nap pötyögtetnek a gépen, nincs idejük magukra, ócskán öltözködnek és koszosak. Akinek van ideje magára, az ismétlem, nem jó infós és talán azért van sikere a nőknél mert gyúr és van tetkója ÉS emellett el tudja hitetni velük, hogy még esze is van, holott nincs!

2016. febr. 23. 19:28
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es


Akkor értsem úgy, hogy akinek van tetkója = izgalmas ember

Akinek nincs tetkója = egyszerű ember

Erről van szó?

2016. febr. 23. 19:30
 6/9 A kérdező kommentje:

3.


Nem szólom le az informatikusokat, szerintem tök intelligens, gyakran zseniális emberek briliáns észjárással. A kérdésemben pusztán felhasználtam őket arra, hogy szemléltessem a tipikus lúzer stílusú pasikat. Mivel az infósok egyértelműen nem a tipikus rosszfiú megtestesítői, nem kigyúrtak általában, nincs tetkójuk általában és elég egyszerűen öltözködnek (ez nem azt jelenti, hogy rosszul) ezért említettem őket a kérdésemben. Egyáltalán nem szólom le őket, én szívesebben beszélgetek például egy infóssal, mint egy gyúrunk ezerrel vazze csákánnyal.

Ha jobban odafigyelsz, észreveszed, hogy a kérdésem inkább "azokat" a lányokat szólja le.

2016. febr. 23. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert fogalmas sincs az informatikáról azért gondolod így, akik a programozással foglalkoznak azok talán, de náluk is csak az igénytelenek, ilyen alapon minden szakmában vannak ilyenek is olyanok is, te akkor is általánosítasz, nem is kicsit.
2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és persze a gyúrós oldalt is általánosítd, "gyúrunk vazze?" ez téged minősít nem őket, ismerek nem is egyet, akik leiskoláznának a francba, testépítés mellett tanár sőt van egy srác, aki bíróságon dolgozik, jogászként és szintén testépítő. Mindenkinek arra van ideje, amire fordítja, ha egész nap a gép előtt fb.-oztok semmivel nem vagytok értelmesebbek az edzőteremben izzadó kollégától.
2016. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem,tőled még az olyan,általad mocskos,rondának tartott,semmi szabadidővel rendelkező infós is izgalmasabb ember

2# voltam.

2016. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!