Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy mit melózol, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy mit melózol, vagy minek tanulsz befolyásolja a nőket? Lehet ez az én bajom?

Figyelt kérdés

Most nem azért, hogy magamat fényezzem (pláne, hogy meglátjátok nincs mért.), de én egy egész normális srácnak tartom magam. Örökké humorizálok, megnevettetek embereket, illedelmes vagyok, elég bő a szókincsem, sportolok, nem vagyok sem túl súlyos, sem pattanásos, se hibás, és bár nem én vagyok a világ legeslegjobb férfie, sőt... de nem találom magam rondának sem. Nem dohányzom, alkoholt is csak mértékkel fogyasztok bulikban, mégis eddig egyetlen barátnőm volt.


Na már most az jutott eszembe még így problémának, hogy informatikusnak tanulok. Nem igen van hely ismerkedni lányokkal, mivel egy informatikus sokkal magányosabb társasági lény, mint mások. Még is ha elmegyek bulizni, megismerek embereket, ahogy lányokat is, de mind csak a barátaim lesznek. :D Kicsit uncsi... Mennyire számít kapcsolatok és népszerűség terén, hogy minek tanul az ember? Vajon egy informatikus nehezbb helyzetben van jelenleg a szakmája miatt? Lányok titeket zavar e, ha a pasitokat pl érdekli az atomfizika, az űrkutatás vagy az informatika? Ez egy jó kocsma téma is lehetne :)



2016. febr. 20. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván befolyásoló tényező valamilyen szinten (úgy értem főleg úgy, ha pl egyáltalán nem dolgozik a pasi, vagy olyan munkája van, aminél rendszeresen sok időt tölt távol otthonról, vagy több műszakban és nincs ideje a családra, stb), de maga a munka minősége szerintem kevésbé fontos ebből a szempontból.


Az informatikus srácoknak inkább a sztereotípiákkal kell csak megküzdenie, mert úgy hírlik, hogy kockák, állandóan csak a gép előtt ülnek, programoznak, és elhanyagoljk a barátnőjüket (legalábbis én ezt hallom mindenhonnan). Ha nem csak az informatikáról tud beszélni, ha nem a programozás neki az előjáték, és nem helyezi a játékoka a barátnője elé, akkor szerintem nincs azzal semmi gond, ha valaki IT-s. :) Engem legalábbis személy szerint egyáltalán nem zavarna, mert rengeteg infós ismerősöm van, többek között Édesapám is.


Szóval ha a személyiséged megnyerő, és megvan az összhang, akkor lényegelen, hogy informatikusként dolgozol. :)


19/L

2016. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem, a nőket általában nem érdekli a munkád vagy az iskolád.

Sorrendben a következők döntenek:

1. magasság

2. jó külső(széles váll, szabályos arc, kis segg)

3. népszerűség (társasági előnyben, hangos srác előnyben)

4. jó duma, humor

5. anyagiak

2016. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos. Én az a típus vagyok, aki játszik, de nem beszél róla és a játék nálam minden után helyezkedik el speciel. Viszont kicsit fura gyerek vagyok azt aláírom. Nem az informatikáról, hanem tudományokról és érdekességekről szoktam beszélni. Például a tudósok másfél hete találtak bizonyítékot a gravitációs hullámok létezésére. Például engem ez lázba hozott :D
2016. febr. 20. 23:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Valóban a sztereotípiákat kell legyőznöd. Én villamosmérnökként végeztem, tehát mérnök-informatikus barátaim is bőven akadnak és nem mellesleg a párom is az.


Amennyiben nem vagy egész nap gép előtt ülős, nem hanyagolod el magad és hízol 3* akkorára, mint most vagy (sajnos ez egy "kari betegség" nálunk a srácokra és csajokra vonatkoztatva is..), úgy semmi hátrányod nem lesz abból, hogy informatikus vagy.


Egyébként pedig imádom az okos pasikat, szóval nálam csak előny, ha az ilyen érdekli a másikat, netán még ért is hozzá.

Anno a fizikusi pálya is megfordult a fejemben.. most fizikusokkal dolgozok együtt. Felnézek rájuk és nagyon kedvelem őket. Nagyon nagyon jó arcok.

2016. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát több olyan nő kéne, aki az okos pasikat szereti ;)
2016. febr. 20. 23:35
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Engem nem befolyásol, kivéve ha valami számomra lenézett munkáról van szó (pl. bkv-ellenőr, szórólaposztó, telefonos tukmálós, meg mindenki, aki zaklatja az embereket :D). Informatikus az teljesen megfelelő szakma szerintem, és nem is egy lenézett dolog, főleg ha programozó leszel és nem rendszergazda. XDDD Na jó, ez gonosz volt, csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy programozó a hülyékből nem lesz, és az ész és logika még mindig nem hátrány.

Amúgy azt hozzátenném még a válaszhoz mint építő jellegű kritika, hogy a lányok többsége (köztük én is) nem szeretik, ha túl sokat beszélsz tudományos dolgokról, úgy értve, hogy a mindennapi társalgás része. Lehet, hogy ez tök CIKI, de a lányokat egy dolog érdekli főképpen, az emberi kapcsolatok. Ha be akarsz vágódni lányoknál, akkor beszéljetek a családotokról, lányokról, fiúkról, kérdezd meg, hogy akar-e gyereket, stb. :)) Ez nagyobb sikerre visz, hidd el. Engem a tudomány többek között azért altat be, mert ha már a suliból is az folyik, miért kell a hétköznapokban is ennyire megerőltetni az agyamat, hogy odafigyeljek? Alkalomszerűen lehet. Ha meg okos vagy, az nem csak abból tűnik ki, hogy el tudod-e mesélni a legújabb tudományos felfedezéseket.

Szóval szerintem eddig !! nagyjából ezzel riasztottad el a csajokat.

22L

2016. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari, de ilyen hülye kérdést.


Én nő vagyok és informatikus. Az meg nagy hülyeség, hogy magányosabbak. ELég végignézni a kollégáimon :)


Én ezt a sabloncunamit nem értem, ami elárasztja ezt az oldalt minden kategóriában.

2016. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
#2: Láttál te már nőt közelről?
2016. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6QQvdpfHe7w


te magad vagy az ok, nem az amivel foglalkozol

2016. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

2-esnek üzenem, hogy ilyen ócska dumát már nagyon rég hallottam.

Kérdező! Neked pedig nem a munkáddal van a baj. Én jártam IT-s emberrel, az egyetlen bajom az volt vele, hogy még éjjel 1-2 körül is nyomta klaviatúrát ahelyett, h szex lett volna vagy egy jó beszélgetés, vagy bármi.

Én viszont szeretem az okos embereket, sőt! Velem lehetne beszélgetni a részecskerobbanásról vagy bármi másról is. De ha folyton ezt nyomatnád, az viszont ultraciki lenne, mert az, h vlki okos, nem ebből fog meglátszani. Sőt! Azt gondolnám, h

1: Azért nyomatsz ilyeneket, mert egész nap csak ilyen dolgokkal vagy körülvéve (tehát barátnővel 0 a kapcsolat),

2: Így akarsz felvágni, mondhatni áltudományosnak, okosnak látszani, miközben meg egy nagy nulla vagy.

A barátnőket pedig ne a kocsmákban keresd! Ott nem olyan nők vannak, akiket ez érdekelne.

Hogy hol, azt nem tudom. Én is ilyen "okoska" vagyok, csak más területen, eljárok rendezvényekre, koncertekre.

Ha a nyitószöveged nem az űrkutatásról vagy a részecskevonzásról szól, hanem csak pár randi után, minimálszinten említed, h "ez is érdekel" és "képzeld el, ezt vagy azt olvastam, Nekded erről mi a véleményed?", nálam nyeregben lennél.

Amúgy egy mosoly hiányzik a legtöbbször egy pasiról. Ezt a ketteskének is mondanám!!!

2016. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!