Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy mit melózol, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy mit melózol, vagy minek tanulsz befolyásolja a nőket? Lehet ez az én bajom?

Figyelt kérdés

Most nem azért, hogy magamat fényezzem (pláne, hogy meglátjátok nincs mért.), de én egy egész normális srácnak tartom magam. Örökké humorizálok, megnevettetek embereket, illedelmes vagyok, elég bő a szókincsem, sportolok, nem vagyok sem túl súlyos, sem pattanásos, se hibás, és bár nem én vagyok a világ legeslegjobb férfie, sőt... de nem találom magam rondának sem. Nem dohányzom, alkoholt is csak mértékkel fogyasztok bulikban, mégis eddig egyetlen barátnőm volt.


Na már most az jutott eszembe még így problémának, hogy informatikusnak tanulok. Nem igen van hely ismerkedni lányokkal, mivel egy informatikus sokkal magányosabb társasági lény, mint mások. Még is ha elmegyek bulizni, megismerek embereket, ahogy lányokat is, de mind csak a barátaim lesznek. :D Kicsit uncsi... Mennyire számít kapcsolatok és népszerűség terén, hogy minek tanul az ember? Vajon egy informatikus nehezbb helyzetben van jelenleg a szakmája miatt? Lányok titeket zavar e, ha a pasitokat pl érdekli az atomfizika, az űrkutatás vagy az informatika? Ez egy jó kocsma téma is lehetne :)



2016. febr. 20. 23:13
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:

Én egy időben vhogy vonzottam az infósokat :)

Ha egy buliban v egy helyen elkezdtem dumálni vkivel és szimpatikus is volt; mindig kiderült h infós :D ennek megfelelően a két utolsó pasim programozó volt, a jelenlegi pedig informatikus. Esküszöm nem ez a fétisem, de úgy tűnik vonzónak őket. Mondjuk ez nem is baj, mert én is szeretem az informatikát, sokat tanulok tőlük róla és én mondjuk ennek is örülök.

2016. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
*vonzom őket
2016. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szeretem az okos pasikat. A legjobb barátaim közt is bőven akad informatikus, régen jártam is eggyel. (Nem a barátaim közül. :D ) Csak a megfelelő nőt kell megtalálni, akivel mindenről lehet beszélgetni, többek közt a tudományról is. És itt a többek közt a kulcs. Mert folyton egy téma (egy idő után) unalmas tud lenni. A sokszínűség a lényeg :)
2016. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem ugyan van párom. de ha nem lenne, akkor csak akkor jönnék össze informatikussal, hogyha nem ez lenne a fő téma köztünk. mert engem borzasztóan unattak mindig is az infó órák, meg a bonyolultabb dolgok gépek terén:D

nyilván elsimerem az infósokat, sőt tisztelem őket,hogy számomra ilyen elvont témát is jól ismernek.

de mondom, a fő beszédtéma ne a szakmád legyen, mert szerintem ez nem jó csajozási trükk:D

am szerintem független szakmától,hogy ki mennyire sikeres nők terén. járj többet társaságba, ismerkedj esetleg karon belül.

2016. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!