Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány százalékban befolyásolja az emberek életét a szex, illetve a szexre való vágyakozás?

Figyelt kérdés
Soroljatok fel olyan dolgokat, melyeket nem a szexért, vagy annak reményéért teszünk!
2016. febr. 8. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

42%

Például nem a szexért viszem le a szemetet, nem a szexért vannak karrier ambícióim, nem a szexért írom ezt a kommentet.

2016. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Én mondjuk nem a szexért jöttem össze a párommal. Nem mondom hogy nem pozitív velejáró egy kapcsolatban de nem a szex motivál.

De emellett nem ezért nézek tv-t nem ezért öltözök föl reggel nem ezért tanulok nem ezért gyűjtök barátokat és így tovább.

Nekem minimális mértékben befolyásolja.

2016. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

30-35 %

Semmit sem a szexért teszek hanem mert szeretem azt akiért teszem. Ha szexet akarok teszek érte, a többit szeretetbõl és figyelmességbõl teszem.

2016. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Én mondjuk nem a szexért jöttem össze a párommal."


Érdekes, hogy azonnal ezzel kezdted, pedig a kérdés meg sem említette a párkapcsolatot:)

2016. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolaton kívül nem vonz a szex. Nem szimpatikusak az egy éjszakások a szexkapcsolatok pedig egyenesen ellenérzést váltanak ki belőlem így a kapcsolat az a "mód" ahogy a szex-et megszerezhetem ezért ez volt az első gondolatom.
2016. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye máris kiderült, hogy mégiscsak a szex miatt van párkapcsolatod.
2016. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azért van párkapcsolatom mert kell valaki mellém akit a "sajátomnak" tudhatok aki szeret és szerethetem és mert az ember társas lény. Emellett társadalmi elvárás és én a tipikus családmodell pártján állok vagyis férj feleség gyerek ami ugye pasi nélkül viszonylag nehézkes. Azonban ezek miatt irreleváns lenne a válaszom mivel a szex volt a kérdés.

Szóval nem a szex miatt hanem a följebb említettek miatt van párom.

2016. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok állat és nem az ösztönök irányítanak. Soha semmit nem tettem a szexért, vannak annak reményében. Ez maximum a férfiak egy részére igaz...hogy ha kell, ha nem csak a szex a lényeg minden tekintetben az életükben...mert amúgy full nyomor az egész.
2016. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha vágyakozol,akkor nem kapod meg? Vagy milyen indíttatásból született a kérdés?


-a páromért sok mindent megteszek,ami nem teher számomra, hanem mert jó érzés lelkileg!(beszélgetés,házimunka)

A mosolya miatt is megéri :)

Nem akartam senkit a szex-el megfogni :)

2016. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!