Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több évi házasság alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évi házasság alatt természetesnek tartjátok, hogy leszoknak a szexről, alárendelik ilyen irányú vágyaikat a családi kapcsolatuknak?

Figyelt kérdés
Régen elképzelhetetlennek tartottam, de ahogy öregszem, számtalan olyan érték van az ember életében, mely háttérbe tudja szorítani intim vágyait. Gyerekek, unokák, a közös ingatlan és ingóság, a megélhetési biztonság és nagyban egymás lelki szeretete. (utóbb azt értem, már olyan szinten van kapcsolatuk, mikor a testiség hátrébb kerül a lelki kapcsolathoz képest) És persze már nem úgy néz ki sem a férj sem az asszony...

2014. ápr. 5. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nemrég hallottam a rádióban egy hetvenéves házaspárról, akik a mai napig csinálják, minden nap. Van, amikor nem múlik el a szerelem.
2014. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Később egyre kevésbé számít az, hogy külsőleg mennyire dekoratív. A lelki kötődés összeolvad a vizualitással. Negyven évvel ezelőtti szememmel, nem tudtam volna elképzelni, hogy lefeküdjek egy ilyen nővel. Ma vele kapcsolatban más a mérce, ma is "szexi". Természetesen kevesebbszer, nyugisabban, de ketten együtt vagyunk egy egész. Nem alárendeljük, hanem kevesebbszer tarjuk a legfontosabbnak, de fontos! 60/F
2014. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

16 éve vagyok férnél, 17 voltam, mikor összeházasodtunk. Mi minden nap együtt vagyunk, van, hogy 2-3 x is. Nem tervszerűen, megkívánjuk egymást. 2 gyerekünk van, 8 és 2,5 évesek.

Mi is küzdünk gondokkal, mint mások, de ez nem befolyásolja a nemi életet szerintem, legalábbis nálunk nem.

2014. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Hat en hat ev utan mar nem szivesen szexelek az aszonnyal, ugyhogy tervezem a cseret.
2014. ápr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nincs, hogy "leszoknak" a szexről, az esetek 95%-ában hormonális eredetű változások vannak, de ez a legtöbb estben nem derül ki sosem.

Csak azt veszik észre a párok, hogy nincs kedvük hozzá, nincs meg az inger, a vágy, stb...

Csak belemagyarázzák ezt minden másba, és nem foglalkoznak vele.

2014. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi 8 éve vagyunk együtt, heti 3-szor együtt vagyunk, vagyis voltunk a várandósság előtt :) Szerintem fontos a testi vonzalom egy egészséges kapcsolatban. Az természetes, hogy egy -egy életszakaszban kevésbé kap hangsúlyt, de ha már leszoknak egymásról, az szerintem nem jó dolog.
2014. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk mar 1-2 hét utan elkezdett zuhanni az együttl3tek száma, megpróbáltam mindent, hogy jobb legyen, mert nekem nagyon fontos volt mindig is a szex, enélkül nincs kapcsolat...nos, kénytelen vagyok megszokni a "vegetálást", jó, ha heti 1-szer hozzám nyúl, pláne hogy most fogyózom, gondolom ez is ciki:( hát, ez van...
2014. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Az esküvő után 1-2 héttel.
2014. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ehhez több évi házasság.. Èn 24 vagyok, nem vagyok még házas, de egy csomó mindent fontosabbnak tartok a kapcsolatomon belül, mint a szexuális részét. Messze nem az az első. Sose tudtam azokat megérteni, akiknél ez a legfontosabb. Szerintem ez felfogás kérdése, hogy ki mit érez igazán fontosnak.
2014. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni. 1000 más fontosabb dolog van a szexnél! És hangsúlyozom, hogy a szex ritkasága/hiánya nem jelenti azt, hogy nem szeretik (akár) szerelemmel egymást a házaspárok!
2014. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!