Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért menő a lányoknál ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő a lányoknál ez a "No Boyfriend, No problem" hozzáállás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 17:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
*tűnik
2016. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom és nem is érdekel,hogy kinek mi erről a véleménye,de én őszintén osztom ezt a nézetet.Nem a férfiakkal van a gondom,nem vagyok feminista,csak egyszerűen jól érzem magam egyedül,szabadon.A legutóbbi kapcsoltom óta(fél éve),egyszerűen nem vágyok kapcsolatra,kötöttségre.Pedig lehetne pasim,minden ujjamra akad jelölt.De nem akarok elköteleződni,szabályosan megijedek,ha valakivel komolyabbra fordulna.5-10 év múlva szeretnék családot,talán akkorra megváltozik ez a hozzáállásom,de csakis igaz szerelemből mennék bele kapcsolatba egy olyan társsal,aki mellett nem ijedek meg az elköteleződéstől.


És most lehet jönni ezekkel a "de az ember társas lény" dumákkal,akármilyen felfoghatatlan is egyeseknek,egyedül is lehet boldognak lenni :) Sőt,én sosem voltam ennél boldogabb,nekem a szabadság a legjobb dolog,mikor úgy megyek el bulizni vagy akárhova,hogy nem tudom előre,kivel hoz össze a sors...ez a változatosság és kiszámíthatalanság egy nagyon izgalmas dolog és nem tudnék egykönnyen letenni róla,csak ha valakibe tényleg nagyon szerelmes leszek :)

20N

2016. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert a "No Woman, no cry" raszta sláger után petíciót nyújtottak be a feministák.
2016. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
46%
#22: aha, szóval dugsz a srácokkal elköteleződés nélkül. Bajon mivel jobb élet ez, mintha keresnél egy embert, aki nem csak belédürít? Nice. :D
2016. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
49%

Egyik sem írja azt, hogy "jobb otthon egyedül olvasni, filmezni, nem szól rám senki, hogy széthagyom a bugyimat".

Ehelyett az az érv mindig, hogy "mehetek kötöttségek nélkül bulizni" :D

Miért nem lehet kimondani, hogy jó állandóan mással kúrni?

2016. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Igazad van, de 20 éves lányoktól mit várunk el? A nő 25-nél kezdődik :)
2016. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Vagy inkább 27-28
2016. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

És nektek az miért fáj,ha valaki összevissza szexelget?Mi közötök van mások életéhez,úgy őszintén..?


Amúgy meg ironikus,hogy pont ti pasik szóljátok meg a nőket emiatt,mikor általában 30-35 éves korotokig mást sem csináltok,csak végigdugjátok a fél várost és utána "megállapodtok" valaki mellett,legalábbis addig,amíg gyereket csináltok neki.Tisztelet a kivételnek :)


Szerintem mindenki szíve joga úgy élni az életét,ahogy akarja.Ha én bulizni akarok,mert fiatal vagyok és ez legyen életem legnagyobb bűne,akkor azt fogom tenni.Úgy csináltok,mintha embert öltem volna...

2016. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%
Nem, csak még magadnak is fáj bevallanod, hogy szereted, ha minden héten mással dugsz, mert ugye fent kell tartani a "jó kislány vagyok, én nem vagyok olyan ribi mint a többi" látszatot :D
2016. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
86%
#29 én beismerem,hogy jó érzés :) De kinek nem az?Álszentség lenne ezt állítani.Nyugodtan nevezhetsz r*bncnak,ha ettől jobb napod lesz.
2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!