Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért menő a lányoknál ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő a lányoknál ez a "No Boyfriend, No problem" hozzáállás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 17:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

heteske, mert szerinted akármelyik konstruktívan gondolkozó hapinak nem egyszerűbb a szabadidejét neki tetsző dolgokkal tölteni ahelyett hogy a kib*szott barátnője óhajait lesegesse és csinálja neki a különműsorokat, nehogy unatkozzon őkegyelme? :D

vagy simán akkor és addig maradni a haverokkal mikor neki tetszik, aztán ha kedve van meg kiverni gyorsan ahelyett hogy azon görcsöl hogy a full gátlásos nője végre elélvezzen fél óra fárasztó dugás után?

2016. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem. Felőlem csinálják is, engem nem izgat. xD Csak aztán ne sírjanak hogy nincs aki főzzön rájuk vagy kimossa a szros gatyájukat. De olyat is ismerek akinek az anyja vágja a körmét... Ja persze tudom a hiperszuper férfiak ezt mind megcsinálják, de érdekes módon ahogy fognak egy nőt azonnal lepasszolják a munkát... xD A ti farkatok körül sem forog ám semmi, legfeljebb a markotok! A világ meg főleg nem!

Ja és ha olyan okosak vagytok akkor neveljetek gyereket ti! Semmi akadálya! Csináljátok meg valami lusta nőnek/béranyának, aztán vegyétek magatokhoz vagy fogadjatok örökbe! Vagy maradjatok otthon a feleségetek helyett, és majd ő eltart! Ja hogy az már nem poén a vele járó 24 órás gürizéssel, csak amíg kioktatni kell??

2016. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Mert jó hangoztatni hogy a férfiak minden rossz okai:)

Amúgy meg csak meg kell nézni hogy kiknek az érzelmi állapota az ingadozó...

2016. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
12-es, én meg olyan nőt ismerek, aki otthon lakik az anyjával, és nem volt még pasival, zsebpénzt kér és elkéredzkedik otthonról, ha menni akar valahova :D Ja, 38 éves :D
2016. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
19:10 Mondjuk a férfié ha 5 percig ki kell bírnia szex nélkül?
2016. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
15, a nők rinyálnak minden szarságon állandóan, mint ahogy most te is :D
2016. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
94%

Ja elfelejtettem, a férfiaknak nincs érzelmi állapota. xD Náluk két állapot van: az amikor jól vannak lakva és üres a tökük, a másik meg ennek az ellenkezője. Ennek a hatalmas mélységnek a kezelését meg egy-két pofonnal intézik el. xD

Én meg nem rinyálok csak elmondtam a véleményem, mert épp nincs jobb dolgom. :)

2016. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy meg ha ilyen rosszak a nők, akkor miért zavar a no boyfriend, no problem vélemény? :D Hát legalább levan a gond a ti oldalotokon is.
2016. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Feminista idióta :D
2016. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

Csak a látszat. Mindegyik embernek szüksége van szeretetre, társas kapcsolatokra, szerelemre, csak van akik elfojtják ezen vágyaikat, vagy elnyomják. Azt hiszik, ettől majd erősnek tűnnik a külvilág szemében, ha ilyeneket hangoztatnak, de éppen ettől válnak gyerekessé és hiteltelenné. Persze meg lehet érteni azt is, ha valaki annyit csalódott a másik nemben, hogy nem szívesen ismerkednik már, de az nem fogja szétkürtölni ezen gondolatait, hanem csendben háttérbe húzódik inkább. Az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő lányoknál divat ez, hogy akármilyen felületen vannak. ld. Facebook, Instagram stb. és akárhová mennek, valahogy mindig előkerül náluk ez a fenti mondat...:D

Másrészről a szarul választásnak is vannak mélyebb okai. Általában téves vagy hiányos önismeret, családi minták hatása, mikrokörnyezeti hatások.

2016. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!