Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő gondolhat erre? Az ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő gondolhat erre? Az ő válaszuk érdekel elsősorban.

Figyelt kérdés
Szóval ha túl gyakran kinyalom a nőt a dugásokon felül (amit szintén szeretek), akkor gondolhat arra, hogy ez nem normális, vagy túl perverz, vagy mániás vagy egyéb negatív dolgok? Meg a gyakoriság miatt esetleg ráunhat, ha túl gyakran van orálisan kielégítve?

2016. aug. 10. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem negunhatatlan es nincs aa semmi negativ dolog ha sokat kinyalnak
2016. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék ilyenre. Főleg ha még jól is csinálja ;)
2016. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
barátnőm régen nagyon szerette. Mostanában meg mindig elhúzza a fejem, hogy inkább dugjam. Mintha megunta volna, vagy nemtudom...még nem beszéltünk róla.
2016. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom, de gáz vagy. A barátnőd nem egy kutya vagy kisgyerek, hogy túl sokszor adsz nekik jutalomfalatot és megunják ezért taktikázni kell, hogy fentartsd az érdeklődésük... Ha éppen nem ahhoz van kedve akkor majd megmondja és akkor mást csináltok. Milyen kapcsolat az ahol 2016-ban perverznek tartják a nyalást és ilyeneken szoronganak? Igen, valóban nagyon perverz és ciki ha önzetlenül kielégíted a nőt! Legyél ősember ezentúl, verd fejbe bunkóval és már mehet is a menet! Akkor biztos nem fog perverznek tartani sem elkényelmesedni!
2016. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, inkább ne gondolkozz :)
2016. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megunhatatlan
2016. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőtől függ.Van aki abszolút nem szereti ha kinyalják.Van,aki meg imádja.
2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez megunhatatlan szerintem... te egy kész főnyeremény vagy,ha ennyire imádod csinálni! Ez különben abszolút nem perverz.
2016. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meguntam, tényleg nagyon sok volt már belőle, bár látom hogy sokan nem így vannak ezzel :D
2016. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szorongok, csak igyekszem odafigyelni a dolgokra. De köszi az eddigi normális válaszokat, nagyon aranyosak vagytok lányok :)
2016. aug. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!