Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban LÁNYOKAT kérdeznék!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban LÁNYOKAT kérdeznék! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok, csak hosszúnak mondható kapcsolataim voltak. Soha nem volt panasz arra sem, amit az ágyban nyujtok. De 1 éve össze jöttem egy lánnyal és hiába próbálkozok, bár nagyon élvezi a szexet, mégsem tud elélvezni és egyszerűen nem találom meg a "G" pontját. Kértem, hogy keresse meg ő és segítsen, de hiába próbálkozik, magának sem igazán megy. Tippetek esetleg van, hogy hogy lehetne orvosolni a szitut?
2016. jún. 19. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha magának sem tudja mi a jó, akkor az cumi, vagy... hát...


Azért a saját testét csak ismerni kellene, na meg hát masztinál is elmegy valahogy, nem?

2016. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen képesek a hüvelyi orgazmusra. Párom is csodálkozott, hogy miért nem sikerül így elmennem. Igaz, én nem is keresgéltem a G-pontom. Esetleg te is segíthetsz neki, ő irányít. De igazából neki kéne megtalálnia maszti közben. 20N
2016. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1

simán csiklóval is el lehet menni. Én is azzal megyek el. 2. voltam

2016. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csiklói orgazmusa természetesen van :D Csak hüvelyi nincs
2016. jún. 19. 19:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak eddig ilyen gondom nem volt és szeretném ha boldog lenne :D
2016. jún. 19. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hüvelyi orgazmusom de ettől függetlenül élvezem 22/ L
2016. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké, oké... értem én hogy villanymotor, de mi "hajcsa"...


Na megvan már a probléma lényege?


Ha megteszi a lánynak masztinál a csikló izgatásával elért orgazmus, akkor mit vár egy olyan partnertől, akinek nem a saját testét kell a csúcsra juttatnia? Sőt, miért elvárás a lány részéről, ha még magának sem tudja megoldani.


Persze ez visszafelé is igaz, nem fejtem ki, hogy miért is, aki tudja mire gondolok az biztosan egyetért, akinek nem lenne világos, az meg még nem szeretkezett (sokan azt hiszik hogy csinálták már), csak b@$zott.


Na nem, mintha nagy "szenszej" lennék, de azért...

2016. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szamomra a G pontos orgazmus es a huvelyi orgazmus ket kulonbozo dolog.

A G pont sokkal intenzivebb akkor jon a spriccelos orgazmus stb de ehhez is kellett jo par honap hogy kitapasztalja a baratom. Elotte szexkapcsolatban voltunk es sose volt huvelyi orgazmusom (csak G pontos) utana viszont kialakult egy mely erzelmi alap es akkor sikerult a rendes huvelyi orgazmus is.

2016. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg a csikló orgazmus nem megy sehogy! Csak a hüvelyi. Létezik ilyen???
2016. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RoseTyler ***** válasza:

Most nem értelek... a kérdésben azt írod, nem tud elélvezni, később meg azt, hogy el tud, de csak csiklóval. Akkor mi a gond? Az, hogy nem a farkadtól megy el?


Basszus, nekem tíz éve aktív szexuális életem van, előtte sok évig elég intenzíven önkielégítettem, mégsem tudom, milyen orgazmusom van, de a G-pontomról se tudnék nyilatkozni. Nekem az a legfontosabb dolog ahhoz, hogy el tudjak menni, hogy a gátam felé feszítsen a pasi akár a farkával, akár az ujjaival. A csiklóizgatás jólesik mellé, az is fontos, hogy legyen bennem valami, ami annál jobb, minél inkább kitölt széltében, mert hát végül is az is ott feszít. Az meg tök mindegy, milyen mélyen van bennem a pasi. De az is lényegtelen, hogy ezt az orgazmust minek lehet nevezni, ahogyan az is, hogy dugás közben sikerül-e, vagy utána kézzel-szájjal. Egyszerűen k..va jó érzés és kész, a többi nem érdekel. :D


Ami meg nem megy, azt nem kell erőltetni. Csináljátok úgy, ahogy mindkettőtöknek jólesik, aztán idővel ki tudja, milyen praktikákra jöttök rá együtt...

2016. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!