Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elsősorban császárosokat...

Elsősorban császárosokat kérdeznék. Meddig normális ha megerőltetés után ( pl. kerti munka) fáj a belső heg? Egy éve szültem császármetszéssel.

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem időjárásra, vagy csak úgyis szokott fájni. Néha gyógyszert is be kell vegyek. 16 hónapja szültem.
2016. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.én pont egy évvel a császárom után mentem dokihoz,és be volt gyulladva a belső heg.Fájt elég rendesen,éreztem, hogy ez nem normális,ezért mentem dokihoz...Amúgy normális esetben nem nagyon kéne már megérezni semmit egy év után...Remélem rendben vagy!Ja, és semmi extrát nem csináltam, erőltettem és mégis ez lett belőle.
2016. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A közeljövőbe úgyis megyek dokihoz, majd őt is megkédem. Csak azért furi ,mert pl nővéremnek nem volt ilyen problémája. Minden nehezebb munkánál így járok és csak pár nap után múlik el.
2016. márc. 31. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónapja volt a második császárom, és egy hónappal utána már edzettem. Még soha nem fájt. De az elsőnél sem. Szerintem is nézesd meg!
2016. ápr. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyumnak 40 éve volt az első császárja, néha még most is fáj neki.


Nekem 1 volt, most is érzem. :(


Alkatfüggő is szerintem.

2016. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lassan 11 hónapja volt a 3. császárom. Hónapok óta edzek már, keményen hasizomra. Mégsem érzem a belső varratot, és az első két alkalommal sem emlékszem, hogy éreztem volna. Én is megemlíteném az orvosnak, mert bár mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de szerintem nem kellene fájnia már:(
2016. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1-1,5 év kellett hogy pl időjárás változásra ne fájjon.Már 4 éve és kívül is alig látszik,azóta szültem is.
2016. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapja volt csàszàrom, de ámen t nem érzek belőle. Se az időjàràst se a nehezebb munkàt. Nézesd még minél előbb az a biztos!
2016. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemet már több mint két hete írtam ki, de még mindig fáj. Így utólag azt gondoltam mivel rá 1-2 napra megjött a havim biztos attól ,de sajna azóta is fáj, sőt tegnap már nem bírtam a fiamat cipelni sem, alig tudtam emelni a lábam is. Ma is vettem már be gyógyszert de még semmi hatása sincs. A vajúdás ehhez képest sétagalopp volt. Megpróbálok szerdán eljutni a dokimhoz. Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!