Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy már nincs...

Normális, hogy már nincs vérzésem?

Figyelt kérdés
Alig egy hete, hogy szültem. Konkétan már szülés után is éppen csak volt egy kevés vérzés hébe hóba, ami aztán átment rózsaszínes barnás folyásba, a kórházból is már úgy jöttem haza, mint aki nem is szült, hanem kb a menzesz utolsó napján lenne. Nem volt még egy hetes a babám, mire a vérzés gyakorlatilag meg is szűnt, mostmár folyás sincs. Ez normális? Első szülésem után vagy 5 hétig véreztem hol jobban, hol kevésbé, igaz a második után már csak kb 3 hétig de azt is elég gyengén, de eddig ez a legkevesebb. Más is volt így? vagy aggódjak? Annyi még, hogy most a harmadik után a lepény nagyon nehezen akart leválni, konkrétan úgy húzták, nyomták ki belőlem, szét is szakadt, de szerencsére nem maradt benn semmi (legalábbis gondolom, ha lett volna valami, akkor már a kórházban kiderül).
2016. márc. 27. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Normalis lehet, de az is lehet, hogy ismet fogsz meg verezni.

En az elso szulesem utan jartam ugy, hogy normal mennyisegu verzesem volt par napig, egyre csokkent. Majd egy nagy gorcs kisereteben kijott egy lepenydarab. Nem volt oriasi, de nem is kicsi, ugy feltenyernyi. Nem is ertem, hogy hogyan nem vettek eszre (atneztek a lepenyt, hogy minden resze megvan-e). Nah, ezutan ujra verezni kezdtem ugy, mint egybol szules utan, es vegulmmeg ket hetig tartott, csak fokozatosan csokkent a mennyisege.


A masodik szulesemnel viszont kuretem volt szules utan, ott teljesen kitakaritottak a mehemet, mindent. Igazabol csak egy napig volt mensi szeru verzesem, de mar a korhazban is egyszeru tisztasagi betetet hasznaltam. Az orvos azt mondta, hogy ez igy normalis egy komplett kuret utan.

Neked semmi ilyet nem csinaltak?


En azt hiszem, hogyha barmi gond lenne es maradt volna bent lepeny azt erezned, lennenek jelei.

2016. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom, hogy ha lepenydarab maradt volna, akkor fajna, vagy lazas lennek, de semmi ilyesmi. De, a doki minden szules utan "kitakaritott" marmint amennyire ilyenkor szokas, most kulonos odafigyelessel, mivel a lepeny ugye kicsit szakadozva jott ki. Feltem is nehogy megis baj legyen, de eddig semmi problemat nem eszleltem.
2016. márc. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!