Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nincs tágulásos vérzésem,...

Már nincs tágulásos vérzésem, ettől függetlenül tágulhattam tovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2111-es méhszájnál a dokim jól megkínzott,ezután távozott is a nyákdugóm 2-3 részletben.(a rákövetkező 1-2 napban) Azóta semmi "színes" dolog nem jön belőlem,ettől még a további tágulás lehetséges? (ez lenne a cél,csak úgy repeszt ma burkot)

40 hetes


2011. febr. 18. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tágulhatsz! Nem is értem... Nekem nem folyt semmi, mégis kinyíltam.. A 24. héten volt 2100, a 32. héten meg 2220. Keményedtem, az igaz, de ennyi... Minden jót! Szép, könnyű szülést!
2011. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem volt semmilyen vérzésem és a nyákdugóm sem ment el, pedig a doki igen meggyötört. 40+1 naposan teljesen zárt volt a méhszájam, 40+5 naposan bő két ujjnyira ki voltam már nyílva. Semmi mást nem éreztem, csak gyakran keményedett a hasam. Így infúzióban megkaptam az oxy-t, ettől lettek fájásaim, majd kb. 2 óra múlva burkot repesztettek, újabb 2 óra múlva megszületett a babám!

Szóval nyugi, simán tágulhatsz mindenféle vérzés nélkül!

2011. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!