Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkos viszony? Női vélemények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos viszony? Női véleményeket várok elsősorban

Figyelt kérdés

Adott egy 30-as családapa, kopasz macis nagydumás...

Imádja a nőket és a flörtölést...


Adott egy kislány, egy anya

Akiket mindennél jobban szeret...


És itt jön a de...


Ez a szimpatikus fiatalember nagyon nagy nőfaló volt,

És imádja a szexet is...


Viszont eljutott a kapcsolat oda, sok év után, hogy heti egy szex, mikor a gyerök mán alszik...


Szegény hősünk pedig vívódik...

Sosem hagyná el a kis családját,

De viszont kell neki a hódítás, hogy érezhesse azt, hogy igazi férfi...

És kell valaki aki nem az apát látja benne, hanem a férfit, a vadászt...

Vagy valami ilyesmit :)


Szóval vállalnátok azt a szerepet amiben a függetlenség megmarad, van viszont randi, közös program, együttalvás... Vagyis nem alvás, de együtt töltött éjszakák... :)



2016. máj. 17. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Remélem szégyelled magad kedves apuka.

Te mit szólsz majd, ha a kislányodat is így átveri a férje és félrekefélget és összetöri a lányod és az unokád szívét? Ha nem az a reakciód hogy legszívesebben levágnád a farkát, akkor nem vagy apa, csak biológiailag.

Mindig remélem, hogy a lányos apaság segít a férfiaknak belelátni egy másik szemszögből egy nő életébe, de sajnos nem feltétlenül.


Neked kéne példát mutatnod a lányodnak hogy milyen A férfi és minél ne adja lejjebb. Hát ez így elég alacsony léc...

2016. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Pszt! ***** válasza:
83%
Sajnálom a feleségedet és azt is, hogy belőled apa lett. Csak tudnám, hogy minek vág az ilyen bele a családalapításba. Szégyelld magadat. Remélem a feleséged hamar ráébred, hogy kihez is ment hozzá és unikornist csinál belőled.
2016. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

"Szegény hősünk pedig vívódik.."

hát itt majdnem elhánytam magam, még majd megsajnállak mert csak heti 1x tudsz szexelni, és van egy kedves kis családod.. de neked ez sem elég. Szánalmas vagy, férfit pedig remélem te magad se fogod látni a tükörbe nézve,nemhogy a nők.. :)

2016. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Én megértelek. A legtöbb nő szinte csak a gyerekének él, pláne ahol több van, a szexből egy olyan kötelesség lesz, mint a mosogatás, vagy a takarítás. Megcsinálom, hogy ne ugasson mán az uram... Na persze melyik férfi bírja ezt hosszú távon, nyilván egyik sem. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van gyerekem és én is átestem egy ilyen időszakon, majdnem rá is ment a házasságom... Aztán elgondolkoztam, és tulajdonképp csak magamnak köszönhetem, hogy a férjem a szomszéd lányt k*rogatta, amíg engem semmi más nem érdekelt, csak hogy a gyerek eszik, iszik, szarik-e időben. Eltelt úgy 2 hónap, hogy egyáltalán nem volt köztünk semmi. Nem tudok ez miatt a férjemre haragudni. Lehet, hogy mi vagyunk a kivételek, de nekünk azóta csak jobb lett a házasságuk.
2016. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező + 4-es biztos ugyanott éltek "mán" :D
2016. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen:( eddig az erkölcsi oldala hogy nem merült fel bennem?

Köszönöm szépen, hogy felnyitottad a szemem... :(


De nem a kérdésre válaszoltál.

Viszont egy szóval sem írtam olyat, hogy félredugok...

Csupán felvázoltam egy helyzetet amiben vagyok én, és szerintem még rengeteg pasi...

Miszerint mi nagyon szivesen maradnánk otthon anya mellett, ha mondjuk nem csak ő várná el, hogy megértsük, és emellett kívánatos nőként kezeljük, hanem mondjuk mi is több figyelmet kapnánk...

Mondjuk...


De gondolom te kedves válaszadó, még soha nem tettél az életedben semmilyen társadalmilag, erkölcsileg megkifogásolható dolgot, és nem is gondoltál ilyesmire... Ugye?

2016. máj. 17. 22:41
 7/25 Pszt! ***** válasza:
71%
Talán, ha nem csak anyuci lenne fel éjszaka a gyerekkel, nem csak anyuci látná el a ház körüli teendőket, hanem mondjuk apuci is, akkor anyuci is akarna apucival férfiként viselkedni. Egy nő legyen univerzális igaz? Legjobb szakács és cukrász a környéken, takarítónő, bejárónő, dadus, orvos, ápollónő és egy igazi szexkazán. Itt sajnáltatod magadat, holott Te is egy igazi farokhuszár vagy, aki nem érdemli meg azt, hogy a felesége hazavárja. Mond el ezt a történetet szépen a feleségednek, hogy mekkora férfi vagy! Akkor talán valamirevaló lennél, ha más nem is akkor legalább őszinte. Erről vegyünk mi fiatalok példát, így alapítsunk családot, hogy ezt látjuk nap, mint nap, hogy ha a férfi nincs körbe h_gyozva, akkor félre kefél? Mondhatni csodálatos. Tényleg megsajnáltalak és jár a vállon veregetés....
2016. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Mit vársz, majd az itteni nők fognak neked jelentkezni szeretőnek?

Minek kellett neked egyáltalán gyerek?

A felelősség nem csak abban merül ki, hogy anyagilag támogatod a gyerek fejlődését, hanem érzelmileg, lelkileg is.

Nagyon jó példát fogsz mutatni...

Inkább örülnél, hogy megtaláltad a párodat, és nem kell itt sírnod a gyik-en naponta, mint azt a férfitöbbség teszi, mert egyedül vannak.

Te csak úgy éreznéd magad férfinak, ha megcsalnád a feleséged egy másik nővel?

Gondolkozz ez egy kicsit azon, hogy ki lett a fontos az életedben! A család és vele együtt a gyerekek vagy még mindig te magad 30 évesen?

2016. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Csak hogy mindenkinek világos legyen...

Nem dugok félre :)

Csupán megosztottam egy olyan gondolatot, ami nagyon sok családapát foglalkoztat...


És azt is látom hogy rengeteg erkölcsös felhasználó olvasgat szexuális tartalmú kérdéseket este tíz után...

Ahelyett hogy a barátja, férje mellett lenne az ágyban...

Gondolom az urak dolgoznak, azért nem velük foglalkoztok? Vagy...

Ááá abba bele sem merek gondolni, hogy esetleg nem törődtök a kedves párotokkal...;)

Vagy szinglik vagytok, egyedül éltek?

Mert akkor viszont könnyű észt osztani ám...


Szóval:

Száz szónak is egy a vége,

Tudom hogy a nőknek sem könnyű, és sok a dolog, meg minden...

És meg is értem...

De minden éremnek két oldala van...

És hogy teljes képet kapj a világról minden oldalt vizsgálj meg Mielőtt pálcát törsz valaki felett...;)

2016. máj. 17. 22:56
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező, te női véleményeket vártál, felvázoltál egy helyzetet, ahol erős volt arra a gyanú,hogy te vagy a főszereplő. (És ha nem te vagy, akkor is ugyanez lenne a válasz. :) De a kommentedből mégis bebizonyosodott,hogy bizony te vagy az.) Heti 1 szex lehet,hogy neked kevés,más viszont a kezét összetenné,ha egyáltalán családja lehetne.


Ahelyett,hogy ilyeneken gondolkozol esetleg leülhetnél anyukával beszélgetni és elmondanád neki,hogy szeretnéd,ha a női-férfi szerepek megmaradnának és nem csak anyuka-apukaként éljetek egymás mellett,és szeretnéd,ha többet figyelnétek egymásra..ha neked a jelenlegi helyzet már ennyire rossz.


UI.: erkölcsi szempontok nem merültek túlzottan fel a fent leírtakban, így miért várná bárki,hogy felmerült benned? Akarom mondani a "főhősben".. Főleg,hogy elég sok embernek nem jelent semmit az erkölcs..

Ja,és mellesleg azt sem írta senki,hogy te már félre is dugsz.

2016. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!