Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkos viszony? Női vélemények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos viszony? Női véleményeket várok elsősorban

Figyelt kérdés

Adott egy 30-as családapa, kopasz macis nagydumás...

Imádja a nőket és a flörtölést...


Adott egy kislány, egy anya

Akiket mindennél jobban szeret...


És itt jön a de...


Ez a szimpatikus fiatalember nagyon nagy nőfaló volt,

És imádja a szexet is...


Viszont eljutott a kapcsolat oda, sok év után, hogy heti egy szex, mikor a gyerök mán alszik...


Szegény hősünk pedig vívódik...

Sosem hagyná el a kis családját,

De viszont kell neki a hódítás, hogy érezhesse azt, hogy igazi férfi...

És kell valaki aki nem az apát látja benne, hanem a férfit, a vadászt...

Vagy valami ilyesmit :)


Szóval vállalnátok azt a szerepet amiben a függetlenség megmarad, van viszont randi, közös program, együttalvás... Vagyis nem alvás, de együtt töltött éjszakák... :)



2016. máj. 17. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Én az ilyen embert akkor sem tudom megérteni, ha belegebbedek az erőlködésbe.

Első kérdés: mi a büdös francnak házasodik és vállal gyereket egy olyan ember, aki még a saját farkanak sem képes parancsolni és nem bír nyugton lenni egy nő mellett?!

Ha nőfaló és kell a folyamatos flört, hódítás és gondolom kb napi 3 szex, alkor az Ilyen minek kötelezi el magát? Egyedül kell szépen maradni, aztán akkor lehet jobbra-balra dugogatni.

Vagy esetleg, de csak esetleg, le kéne ülni az asszonnyal beszélni, hogy mi a helyzet és megbeszélni. Ha nem megy, nincs változás, akkor meg szépen el kell válni.

2016. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
92%
Mi lenne,ha a gyereket egy hétvégere lepasszolnátok a nagyszülőkhöz és kettesben szépen megdumalnátok az alláspontotokat.Esetleg munkamegosztás..és persze azon a hétvégen csak ketten lennétek így talán jobban megértenétek egymast.Jók az ilyen ,,megbeszélős'' hétvegek.😊
2016. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%

Azt hiszem én ilyen helyzetben vagyok ,szerelmes vagyok egy nős férfiba,nagyon, és igen én vâllalnàm vele ezeket a dolgokat,de csak vele ,mert nagyon szeretem,és nagyon szenvedek tőle. De sajnos ez a szerelem egyoldalú ő sose fogja felém viszonozni,mert ő sajnos nem ilyen.

:( :(

2016. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Basszus de jó lett ez a téma:)

Van osztás rendesen :)

Képzeljétek el, hogy fenn vagyok a gyerekkel fél éjszaka, ha kell és hajnalban meg megyek dolgozni, este mikor a gyerek, meg anya alszik már, akkor elmosogatok, reggel meg friss kávé van, meg péksüti is, pedig egyikkel sem élek...

És most is itthon vagyok, nem csajozom...

Annyi van, hogy unatkozom ilyenkor és gondolkodom.

Aztán feljövök ide és reménykedem egy érdekes vitában, ahol érvek és ellenérvek csapnak össze, vagy legalábbis őszinte dolgok kerülnek felszínre...

De hát mindig csalódnom kell...

Hisz a nagy többség még egy kérdést sem tud értelmezni...

Basszus...

És én vagyok szánalmas? :D

Na...

A gyerekek bújjanak ágyba lassan, az apácák, meg a papok menjenek áhítatot tartani...

Azok pedig, akik képesek rá, hogy elemezzenek egy mondatot maradjanak beszélgetni ;)

2016. máj. 17. 23:11
 15/25 Pszt! ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy pont neked kellene erkölcs prédikációt tartanod. Legtöbben itt vagyunk különböző okok miatt, te kíváncsi voltál a mi véleményünkre, nőkére, hát ez a válaszunk arra az undormányra, ami akár lehetne kitalált történet is. Legközelebb kösd ki, hogy csak olyanok véleményére vagy kíváncsi, akik egyet is értenek veled. Áááá abba bele se gondoltál, hogy mi nők mennyire empatikusak tudunk egymás felé lenni. Ááá abba se gondoltál bele, hogy van aki így üti el az időt, amíg a párja hazaér, esetleg külföldön dolgozik és arra vár itt, hogy skypon tudjon vele beszélni. Ááá abba bele se gondolsz, hogy az emberek több, mint 1400 kmre egymástól is tudnak hűségesek lenni, hónapokat nem szexelni, nem hogy egy hetet kihagyni, és itt dekkolni azért, hogy ne aludjanak el, mert beszélni akarnak azzal akit szeretnek. Ááá abba bele se merek gondolni, hogy annyi empátia szorult beléd, mint egy döglött hintalóba. Sok a dolog, meg minden, naná, ha olyan herékkel vannak a nők körbevéve, akik egy tányért nem mosnak el maguk után, de ááá én ebbe bele se gondolok, mert nyilván Te nem ilyen vagy. Ó és igen, a feleséged érméjének oldalát ismered-e? Ááá bele se merek gondolni, hogy nem, ahogy abba se, hogy az előbb pont Te törtél a kedves válaszolók felett pálcát :)
2016. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz dolog. Először is, nem csak a feleségedben van a hiba, hanem benned is. Talán többet kellene segíteni egymásnak, és akkor hátha az éjszakai hancúrhoz is többször lenne kedve, nem hetente 1-2x. Voltam már együtt nős férfival. Életem egyik legnagyobb hibája volt. Nem feküdtünk le, csak orális szex és rengeteg közös program, beszélgetés történt kettőnk közt. Én beleszerettem és neki is komoly érzései lettek irántam, de végül a családját választotta, annak ellenére, hogy még sokszor meg fogja csalni a feleségét. Tudom, mert ismerem. A férfiak - és a nők - kb. 80%-a azért csalja meg a párját, mert valamit nem kap meg otthon szexuális, vagy érzelmi téren. Ő is ide tartozott. Viszont nem neki, hanem nekem volt bűntudatom, pedig én szingli voltam. Minden nap egy szajhának éreztem magam, és hálát adok Istennek, hogy végetért az a viszony, mindenkinek jobb így. Belegondoltam szegény nő helyébe, a gyerekek fejével gondolkodtam, hogy mi lenne, ha kiderülne az egész dolog, és elszörnyedtem. Nincs undorítóbb dolog a megcsalásnál, és bármilyen rosszak a körülmények, lehet rajtuk javítani. Meg lehet próbálni. Viszont addig, kedves kérdező, amíg nem igyekszel ezt helyrehozni, bármilyen normális (!) nő szemében nem férfi, csak egy féreg leszel, mondom ezt mindenféle rosszindulat nélkül. El kell dönteni, hogy mi ér többet.. Néhány kielégítő éjszaka vagy a család, amiről minden ember álmodik, ami az élet célja, a létezésünk kiteljesedése. Senki nem hozhat döntést helyetted, csak te mérlegelheted a dolgokat. Megérné megbántani a feleséged? Csalónak tűnni évek múlva a gyermeked szemében? És ami a legfontosabb, megérné elárulni saját magadat? Ha az összes kérdésre az igen a válasz, akkor tedd meg, keress szeretőt. Azonban ha csak egyetlen kérdésemre is nemmel felelnél, akkor gondolod át, mert tudat alatt tisztában vagy vele, hogy nem éri meg.


L

2016. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Jaj istenem...maradnék még megvitatni,tényleg, én látom az ellenérveket, de tőled tényleg nem sok épkézláb válasz érkezik azon kívül,hogy próbálod bizonygatni,hogy nem vagy rossz ember/apa (pedig senki se írta ezt konkrétan..) és igazából nem is értem,kinek próbálod ezt bebizonyítani a válaszaiddal? Érem két oldalát miért ismernénk a te feltett kérdésedből? Miért is várod el? Akkor sem ez a megoldás,úgy mellesleg.


Nem attól lesz valaki szendeszűz / pap, mert nem akar ilyet,nem fogadja el és nem is érdeklik az ehhez hasonló megoldások... Talán neked kéne a tanácsokon elgondolkodni és tényleg beszélgetni anyával.

Egyik mondatod egyébként üti a másikat.."oltasz" másokat,amiért itt írogatnak,a TE feltett kérdésedre véleményt, de ha nem tetszik,akkor rögtön próbálsz támadni, hogy ugyan már mit keresnek egy ilyen topiknál... Istenkém. :)


Szellemi csatát nem is szeretnék vívni esélytelenekkel, további szép estét. :)

2016. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os hozzászóló :)

Köszönöm a hozzászólásodat :)

Ilyesmi hangvételű beszélgetést vártam :)

Az elejétől tudtad, hogy nem független a pasi? Mi vitt rá hogy belemenj a kapcsolatba?

2016. máj. 17. 23:24
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, pont te törsz felettem pálcát...

Amúgy meg nem hiszem, hogy szeretnéd a feleségedet. Csak úgy vele vagy mert hát már vannak gyerekek meg a megszokás ugye?

Abba bele sem gondolsz, hogy a feleségednek is vannak érzései?

Ha pl. a feleséged megcsalna, neked milyen érzés lenne?

Ha annyira odavagy a szexért, és nem bírsz a fenekeden ülni tőle, mert csíp téged mint a kisgyereket a pisi, akkor talán beszélned kéne a feleségeddel és nem rögtön azon gondolkodni, hogy hogyan oldhatnám meg a háta mögött...

Csábítsd el újból a feleséged! Vagy őt nem akarod? Akkor miért vetted el? Ő már "kiöregedett" a nő szerepéből vagy hogy gondolod?

2016. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondom,hogy nekem nem lenne könnyebb szexuálisan,ha megcsalnám a férjemet. Én irigylem a heti 1szexet. Baromi irigy vagyok miatta.:) Nekünk nincs gyerekünk,de baromi fáradt a munkától, hétvégén meg szinte csak regenerálódik. A fáradtság miatt a szexualitás vágyai is csökkennek. Szeretnék segíteni neki,de nem tudok. A saját bajaimat is alig tudom megoldani jelenleg.


Én egy megoldást látok. Heti 1-2 szexi nap. A szexi nap lényege,hogy nem kötelező a szex,de kötelező megoldani valahogy a gyereket,háztartást és elmenni valahova kikapcsolódni/randizni (kávézó,teaház,étterem). A feleséged érezheti a randi hangulatot miközben elcsábíthatod őt.:) A randi lényege,hogy pozitív legyen és ne legyen téma a gyerek,háztartás,anyós-após... Idézzetek fel kellemes emlékeket. A szex nem kötelező,hogy senki se görcsöljön rá. Mégis legyen annyi energiátok a randi végén,hogy ha kedvet kaptok ne legyetek fáradtak a szexhez.


Ezt nagyon a figyelmedbe tudnám ajánlani kérdező. A kulcs a te kezedben van, ezt te Irányítod. Pár nap megszervezése+pozitív randi+felkínált lehetőség a végén. Szerintem ezzel megteremted a kellő lelki légkört. A kedves feleséged meg kimozdul és rájön,hogy milyen jó újra ketten. Ha mégsem így lenne ne kenődj el. Még ezt is gyakorolni kell.:)

2016. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!