Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szolnatok ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezt mondana a pasitok?

Figyelt kérdés

A baratom es en tegnap szeretkezes utan nyiltan elbeszelgettunk es oszinten elmondta hogy szeretne, es tetszene neki ha 3-asban csinalnank a legjobb baratnommel.

Azt mondta hogy kiprobalna, es nyilvan engem szeret es jobb vagyok de szeretne azt egyszer.

Ezutan nagyon kiakadtam, es probalt lenyugtatni de hogy is gondolhat ilyent? Ti mit szolnatok ha ezt mondana a baratotok nektek?



2016. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, kérdező, ne legyen igazam, de nekem az jött le, hogy ez a te "barátod" valójában a barátnődet akarja megszerezni, de mivel másképp nem megy, rajtad keresztül próbálkozik.
2016. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Miquel:

Ezt a makktársat benézted :-P Mert az a 41 éves itt, aki szerint két emberre tartozik a szex, az nő :-P A másik 41 éves (én) pedig férfi, viszont mi a párommal, mint írtam már: rendszeresen többesezünk. A szeretet, az összetartozás, a párkapcsolat valóban két emberre tartozik, de a szex nem feltétlen. Vannak emberek - férfiak és nők is -, akik ezt el tudják választani egymástól és szeretik, megélik a többes szex örömét. Az, hogy ez neked nem jött be, egy dolog; nekünk meg igen és szerintünk (a párommal), igen is nagy élmény tud lenni. Nem kell ezt félreérteni, kettesben is hatalmasakat szeretkezünk, dugunk, mikor hogy, de igenis alkalmanként élvezzük a többes adta örömöket. Ez pont olyan, mint valakinek bejön az anális szex, valakinek nem, van aki lenyeli, van aki nem, van aki szereti többesben van, aki nem.

Nem a te szubjektív tapasztalatod dönti el a kérdést, hogy ez belefér -e egy kapcsolatba vagy nem: van akinek igen és élvezi, van akinek nem, az nem csinálja. Pont ennyi és kész.

Bírom a stílusod általában, de meg kell mondjam sokszor a korodhoz és tapasztalatodhoz képest mégsem okosan válaszolsz, hanem elég szemellenzősen osztod ...

2016. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Na ja, ezt valóban benéztem. :-))
2016. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Szakits vele. Akarhogy nezzuk ez gaz.
2016. aug. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Aki emiatt szakít a párjával, az meg is érdemli.
2016. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Azt nem próbálod ki mit szól, ha feldobod, csináljátok akkor úgy hármasban is, hogy az ő haverjával? :D
2016. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

#46

Már mondtam, és nem tetszett neki.

Nem menne bele.

2016. aug. 11. 11:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!