Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szolnatok ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezt mondana a pasitok?

Figyelt kérdés

A baratom es en tegnap szeretkezes utan nyiltan elbeszelgettunk es oszinten elmondta hogy szeretne, es tetszene neki ha 3-asban csinalnank a legjobb baratnommel.

Azt mondta hogy kiprobalna, es nyilvan engem szeret es jobb vagyok de szeretne azt egyszer.

Ezutan nagyon kiakadtam, es probalt lenyugtatni de hogy is gondolhat ilyent? Ti mit szolnatok ha ezt mondana a baratotok nektek?



2016. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
9%
Azért mondom hogy nézd a dolog jó oldalát is őszinte volt veled ;)
2016. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
35%
Férfit monogámiára kényszeríteni? Jó vicc. Amúgy valószínűleg sz*r vagy az ágyban.
2016. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es!

Kétlem, hogy az lennék.:)

2016. aug. 9. 15:22
 34/47 anonim ***** válasza:
21%
Tök mindegy mit gondolsz magadról ha ő nincs megelégedve veled.
2016. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki őszinte,az már annyira nagy dolog,hogy ilyet is elnéznél neki..?És ha őszintén bevallaná,hogy mondjuk összevissza csal,azt is elnéznéd,mert legalább őszinte?Jézusom...Ne alázd meg magad,egyértelmű,hogy már nem szerelmes...én dobnám,felesleges ezen rágódni.Nem lenne jobb inkább azt hallani valakitől ŐSZINTÉN,hogy senki másra nem vágyik,csak rád?
2016. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
96%
#34 hogy te milyen gusztustalanul rosszindulatú vagy...lehet ő akármilyen jó az ágyban,ha a másik nem bír az ösztöneivel.Ez nem teljesítménytől függ.
2016. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék ezért rosszindulatú? Csa felvetettem egy lehetőséget. Ha a Gyere normálisan ki lenne elégítve úgy, hogy lábra se tudna állni akkor eleve neg sem született volna a kérdés. És hármasban akar dugni nem csak a barátnőt akarja felhúzni a f***ra. De igaz mennyivel jobb kenne ha kussolna és fű alatt eljárna csajozni.
2016. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Utolsó de naív vagy... Lehet akármilyen szuper csaj és még lepedőakrobata is, a pasik akkor is szeretnének más lányokat is megdugni, így vannak összerakva.
2016. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
44%
Mert a csajok azok nem, igaz?
2016. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én vagyok itt a korelnök, de 41 éves makktársammal egyetértek abban, hogy a szeretkezés kétszemélyes dolog. Én a párommal vagyok egy PÁR. Ebbe egy harmadik nem fér bele. Természetesen fiatal koromban én is kíváncsi voltam, milyen lehet, és összehoztam egy ilyet. (Nem a párommal, természetesen.) Messze nem volt akkora durranás, mint vártam. Egy kommersz dugás az imádott hitvessel (mert nagy ritkán ilyen is előfordul) ezerszer többet ér, mint két nővel.

Mindazonáltal ne legyünk álszentek. Azt hiszem, kijelenthetem, hogy ezen minden pasi rugózott már. De ezt a párunknak elmondani nem őszinteség, hanem ostobaság. Aki csak egy kicsit is ismeri a női lelket, annak meg se fordul a fejében a párjától ilyet kérni.

2016. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!