Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szolnatok ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezt mondana a pasitok?

Figyelt kérdés

A baratom es en tegnap szeretkezes utan nyiltan elbeszelgettunk es oszinten elmondta hogy szeretne, es tetszene neki ha 3-asban csinalnank a legjobb baratnommel.

Azt mondta hogy kiprobalna, es nyilvan engem szeret es jobb vagyok de szeretne azt egyszer.

Ezutan nagyon kiakadtam, es probalt lenyugtatni de hogy is gondolhat ilyent? Ti mit szolnatok ha ezt mondana a baratotok nektek?



2016. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 1/47 Noren1989 ***** válasza:
88%

No, én ezt férfiként soha nem merném reszkírozni.

Instant szakítási ok ez egy átlagos, normál erkölcsű nőnél.


26/F

2016. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Amiota ezt kimondta nem is beszeltem tobbet vele, reggel meg fogtam magam es hazamentem.
2016. aug. 9. 11:47
 3/47 anonim ***** válasza:
64%
Már nem lenne a barátom!
2016. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
71%
Én is kiakadnék, kapcsolatban nem mennék bele hármasba. Őt szeretem, és ha ő is szeret engem, akkor nem akar mással is dugni. Nem bírnám elviselni a látványt, sem a tudatot. Beszéljétek meg, és azért ne haragudj rá sokáig. :)
2016. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
41%
Megértem hogy kiakadtál. Nekem se esne jól ha a legjobb barátnőmmel képzeli el a 3-ast... De ha egy random lányról lenne szó akkor nem lenne probléma.. Meg hát ismerni kell ahhoz a barátnődet hogy ő hajlik -e az ilyesmire és neked nem lenne ellenedre. Hiába egyeznél bele ha barátnődnek ez nem fekszik. Tehát akkor csak a vágya maradna meg hogy a legjobb barátnődet akarja 3.-nak és én elgondolkodnék hogy mért pont a legjobb barátnő miért nem egy tök más lány... Bár azt el tudom képzelni hogy ha Te szeretnél a pasid legjobb haverjával egy 3-ast akkor Tuti nem tetszene neki és totál ki lenne akadva!!!! Amúgy másrészt meg az már nagyon jó ha tudtok őszintén beszélni egymással a dolgokról. Ez jó dolog ;) 22/ L
2016. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kiakadnék a dolgon, lehet szakítás lenne belőle. 21L
2016. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon feszegeti a srác a pofonosládát. :D Jó, fantázia szintjén ok, de élesben azért kicsit sok, ha kapcsolatban van az ember.
2016. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
Főleg, h a legjobb barátnőddel... Félre ne érts, engem nem vonz ez a dolog egyáltalán. Én csak a partneremmel szeretek szeretkezni, nem tudnék mégegy nővel foglalkozni mellette (az egyik volt partneremmel egyszer szóba került, h szeretné kipróbálni úgy, h mégegy nő is benne van, mo.dtam neki, h ha szeretnéd, meg ez a vágyad, jó legyen, de én nem fogok hozzá nyúlni ahhoz a másik nőhöz, ott leszek meg mimden, de én csak veled foglalkozom, ti meg azt csináltok, amit akartok). De azt még én is tudom, h ha valaki elsőre ki akar próbálni ilyet, akkor azt egy "idegennel" kell kezdeményezni, nem pedig személyes kötődésű személyekkel (baráttal vagy ismerőssel)
2016. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Koszonom a velemenyeket!

#4-es valaszolo nem haragszok ra, mert tulsagosan szeretem de attol meg kiakaszt a dolog.

#5-os valaszolo a legjobb baratnom nem menne bele, es en el se tudnam kepzelni hogy valakivel most megosztozzak rajta.

Mondtam neki hogy ha annyira akarja akkor menjen es dugja meg, de a harmast nem akarom hallani. Es meg o volt kiakadva hogy ilyent mondtam neki. Felhoztam hogy neki hogy esne ha en is a testverevel akarnam harmasban es persze o kiakadott..

2016. aug. 9. 11:55
 10/47 anonim ***** válasza:
72%
A hiba valóban csak a legjobb barátnővel van, hogy miért pont vele. Ajánld fel, hogy keressetek együtt egy ismeretlen lányt, aki mindkettőtöknek szimpatikus. Az ember alapvetően nem monogám (férfi sem, nő sem) és egy kapcsolatban akkor van a legmélyebb bizalom, ha ezt meg is tudjátok adni egymásnak közösen.
2016. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!