Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szolnatok ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezt mondana a pasitok?

Figyelt kérdés

A baratom es en tegnap szeretkezes utan nyiltan elbeszelgettunk es oszinten elmondta hogy szeretne, es tetszene neki ha 3-asban csinalnank a legjobb baratnommel.

Azt mondta hogy kiprobalna, es nyilvan engem szeret es jobb vagyok de szeretne azt egyszer.

Ezutan nagyon kiakadtam, es probalt lenyugtatni de hogy is gondolhat ilyent? Ti mit szolnatok ha ezt mondana a baratotok nektek?



2016. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
85%
Nos a 41 évemmel elég vénnek számítok az itteniek mellett.A véleményem mindig az volt, hogy a szeretkezés kétszemélyes tevékenység.Aki ilyesmire vágyik, tegye, de párkapcsolaton kívül.Teljesen Megtudom érteni a felháborodásodat, Pláne, hogy a legjobb barátnődet vonná bele...
2016. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
16%

Haha :D

Ne borulj ki, inkább orulj h őszinte volt Veled es meg merte mondani. Ha Teged is izgat, sztem próbáljátok ki, nem fogod megbánni. A legjobb barinődet pedig azért mondta, mert ra valszeg nem leszel féltékeny, nem akarja majd elvenni a pasid - míg egy random kancanal ez előfordulhat.

2016. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
6%

#21:

Ne legyél nagyra a koroddal, vagyunk itt még páran ebből a korosztályból (negyven felett) :-P Mi a párommal mindketten szeretjük a többes szexet, akár hármas (bármilyen felállás), akár négyes, akár swinger. Szeretjük egymást és úgy gondoljuk, hogy kölcsönösen meg tudjuk adni egymásnak ezt a dolgot, mert elég stabil érzelmi alapokon nyugszik hozzá a kapcsolatunk. (#10-es voltam)

2016. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
8%

#22:

Drágám, de rég láttalak :* :-D

(#10, #23 ennél a kérdésnél ;-) )

2016. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
#23-as nem vagyok nagyra a korommal.😋 No de nekem nem férne bele.A fene a prűd vénasszony fejembe.😉 Ennyi év alatt se tudtam más nőre felizgulni, nem is értem miért is nem.😋
2016. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
5%

#25:

Valóban az lehet egy hiba, hogy prűd vagy, ha ilyen idősen vénasszonynak nevezed magad :-P Az ilyen korú nők éppen a nőiességük csúcsát élik ;-) Jobban tombol a szexualitásuk, mint egy huszonévesnek és sokkal bevállalósabbnak. Lehet még érned kell egy kicsit hozzá :-P ;-)

2016. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező

Ha tényleg olyan fel fogása van hogy Ő sem osztoznak rajtad.. Akkor nem értettem hogy miért várja el hogy te ilyenbe bele menj akár legjobb barátnővel akár egy random csajjal? NEM kötelességed ezt meg tenni mert ez az óhaja... Bezzeg Ő nem adná ilyenre a fejét hogy + egy pasi mert az már nem olyan jó buli.... Én elgondolkodnék azon hogy egyáltalán szeret-e engem... De én a helyedben meg kérdeznék a páromat, hogy :"Szivem ha te se tudnál osztozni rajtam akkor én miért tegyem?" kiváncsi vagyok mit válaszolna. Mert itt már nem elég az a válasz hogy hát izgat a 3-as. Mert ennyierővel neki is szó nélkül bele kéne mennie abba ha te akarsz + pasit.

2016. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
76%

26-s már elég érett vagyok, csak nem mindent vesz be a gyomrom.😋

Na de nem offolom szét a témát.

2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
5%

#28:

Éretlen :-P

2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Kedves 27-es valaszolo!

Jo a kerdes, megkerdem tole mikor talalkozunk, es ha szoba kerul a tema, bar ezt ketlem mert nem szereti amikor kiakadok. Ha nem mas felhozom neki a temat.

Es mar elgondolkodtam rajta, mert ha szeretne megelegedne velem, de ott van, hogy oszinte is volt velem.

Abszolut mindent amit kivant megadtam neki, mindenben benne vagyok kiveve a 3-as szexet. Azt nem turnem el, es osztozkodni vegkepp nem akarok, foleg nem a baratnommel..

2016. aug. 9. 13:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!