Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex azokon a napokon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex azokon a napokon?

Figyelt kérdés

Első sorban férfiak válaszára lennék kíváncsi.

Zavar és inkább kivárjátok azt a pár napot, vagy csináljátok?



2016. aug. 8. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem gusztustalan, simán csinálom akkor is, ha a másik is szeretné :)


23F

2016. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztóan zavar, undorodom tőle. Persze ezt nyilván nem fejtem ki így a páromnak, magától is tudja ezt és tiszteletben tartja, ahogy én is tiszteletben tartom, hogy ő meg pl. nem hajlandó az orálra. És így minden oké :)
2016. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ugrálok érte, de a párom olyankor nagyon be van pörögve és akkora gondot nem okoz, hogy ne tegyem meg a kedvéért.
2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Zavar és inkább kivárjátok azt a pár napot"


Ja, inkább kiverjük.

2016. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen kérdésem ,mert sajnos én pont akkor bírom legjobban a szexet!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog hogy ha a nőnek is jol esik és a pasinak sincs ellenveése akkor miért ne? A menstruácios napokon történö aktus és a "sima" napokon történö aktus közt annyi a külömbség hogy nagyobb higéniai odafigyelést igényel ... semmi több nem kell felfujni a dolgokat
2016. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
LÁNY vagyok. De ez nem volt probléma soha kettőnk között.. Törölközőt tettünk magunk alá + gumi.. Nem volt semmi gond páromat sose zavarta. Sőt tetszett neki mert olyankor kívánósabb voltam
2016. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Jó ilyet olvasni. :)

2016. aug. 8. 19:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán csinálom akkor is engem egyáltalán nem zavar, sőt még egy picit izgat is, mert egy picit más azért olyankor. Általában a partnereimet jobban szokta zavarni...

29/f

2016. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
soft tamponnal bárki tudja csinálni
2016. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!