Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes otthon levő...

Több gyerekes otthon levő anyukák: mit csináltok azokon a napokon, amikor úgy érzitek nem bírjátok tovább?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy ilyen nap ma. És soha nem lesz este 6, mire megjön a férjem.
2016. júl. 1. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Leteszem a házimunkát és önzővé válok. Leülök olvasni, vagy tévét nézni. Igen, felfordulás lesz és estére apa egy nagy halom kupit lát, de a taposómalmot nehéz bírni.

A tieid hány évesek? Nem tudtok elmenni valahova, valakihez?

2016. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 és 3 évesek, és sajna rokonok nincsenek a közelben. Barátoknak nincs gyerekük. Ha elindulok a dacoló 3 évesemmel csak még jobban ki fogok akadni rá, jobb, ha most eljátszik egy kicsit a szobájában egyedül. Egyetlen szót ismer hónapok óta és az a "nem". Korábban mindent meg tudtunk beszélni, nagyon aranyos gyerek volt. De hetek óta egy méregzsák. A kicsi meg anyás lett, nem lehet lerakni, mert akkor sír. Ha sír a tesója mérges lesz, kiabál vele, csapkodja, akkor meg még jobban sír. Így pisilni elmenni is művészet, mert mindig balhéval jár.
2016. júl. 1. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

1 és 3 évesek az enyémek is.

én is bekapcsolok egy filmet, már attól jobban vagyok ha csak hallom :)

szerencsére ritkán fordul ilyen elő, általában a déli alvásnál kitudok kapcsolodni, és újratöltödni.

vagy ezeken a napokon megyek el élelmiszert vásárólni

2016. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alvásidejükben olvastam, neteztem.


Este meg futás, biciklizés, kosárlabda, játszótér stb.

2016. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar regggel 8 elott kijelented hogy ez egy "ilyen nap" lesz ? Ne haragudj, igy AKARSZ hozzaallni.
2016. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vaaaagy: egész éjjel nem aludtam és hajnalban már talpon voltam? Köszi az együttérzést.
2016. júl. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!