Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A parom uj jatekokat akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom uj jatekokat akar bevezetni, ami eleg bizar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a parom(pasi) eloallt a keresevel miszerint vegyunk egy mu cuccot.meg is vettuk.elveztuk is.o is en is.majd mondta h vegyunk felcsatisat.azt is megvettuk.kiprobaltuk.elveztem ezt is

de most eloallt avval h o akarja benyalazni a csatisat mielott megd..gom vele..ez mar sok volt nekem...eleg rosszul lettem mar a gondolatatol is..nem tudom mit mondhatnek neki erre...


2016. aug. 5. 21:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kerdezte h nem gond e nekem...es nem akarom vele megbantani...de az oszinteseget es a nyiltsagat nagyon sokra becsulom
2016. aug. 5. 21:30
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

" felcsatis ".. ?? :D

Két hónap után, csináltad neki hátulról.. ?? De a nyál már bizarr??

Ne haragudj.. De ez így kicsit fura.. Had nyalja előtte.. Használat előtt - és után ugyis fertőtleníteni kell !! :D

2016. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nem a nyalaval van a gondom

hanem maga a latvany h egy pasi a parom akit szeretek annak egy ilyen van a szajaban..nem a nyalaval van gondom

2016. aug. 5. 21:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

De erre van igénye.. Neked semmi olyan nincs, amit nem mondtál még neki, de jól esne, ha megtenné!?


1.) vagy tedd magad ezen túl, és csináljátok és gyönyörködj az élvezésében...

2.) vagy mond el neki, őszintén.. hogy ez már sok!

Több tanács nincs ! :) :D

2016. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem bizarr, sőt akinek a felcsatólhatós oké, annak ez is izgató!

Bezzeg az oké, amikor a lányok térdelnek és szopnak!? Az nem bizarr?

De mégis mi mást tudsz tenni? Ha nem tetszik, akkor mondd meg neki. Már épp eleget tettél a kedvére így is.

2016. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na nézzünk át egy pár dolgot. Oké, arra vágyik, hogy megdugd és hogy "leszophasson". De kivel akarja csinálni? Veled (és te ugye nő vagy), és nem mással. Bízik benned annyira, hogy fel meri vállalni a vágyát előtted. Ezért miért lenne meleg hajlama? Lehet, hogy esze ágában sem lenne lefeküdni egy másik pasival.
2016. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Biztos van benne hajlam a pasik felé,és nem 100% hetero."


Erre ugyanannyi esély van, mint arra, hogy egy olyan férfi, aki aktív félként akar átélni anális szexet női partnerrel, nem 100 %-ig heteroszexuális.

2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de mi van ha velem csak azert akarja csinalni mert mas eddig nem volt benne a dologban?bar igy is egyutt volt az exevel...pedig a csaj még a rendes szexben is alig volt benne...de valoszinu ot szerette annyira h elnezze ezt neki
2016. aug. 5. 22:17
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem látunk a fejébe, hogy mit - miért !? Ennyit tudtunk segíteni! :)

Biztos szeret, ha ilyenekbe beavat !

Mennyi idősek vagytok ?? Ha már leírtad, Tekintsd tárgytalannak a kérdésem !! :D

2016. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

en 28 o 27


amugy nem tom...a csajnak megkerte a kezet.letiltotta az ismeroseit mikor a csaj hisztizett..nem talalkozott a barataival..en nem kerek ilyesmit de ertem a felet se tenne meg..jo mondjuk o azt mondja h az eddigi elete ebbol allt es egy normalis kapcsolatot akar..minden esetre ebbol en csak annyit latok h ertem a felet se teszi v tenne meg.

2016. aug. 5. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!