Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Műköröm és cigaretta fétis....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műköröm és cigaretta fétis. Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Régóta rajongok már a dohányzó Hölgyekért, szerintem roppant vonzó és szexi tud lenni, ha egy Nő cigarettázik. Különösen tetszik, ha az illető ezt szép, hosszú műkörmökkel teszi. :) Ha van párom, természetesen a cigit is én szoktam venni neki, valamint fizetem a körmösét. Ti mit gondoltok arról, ha ez tetszik egy férfinak? Elfogadható fétis ez még egy kapcsolatban?

2016. júl. 31. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze ebben nincs szerintem semmi különös
2016. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha amúgy dohányzik azért akkor nem gáz. De ha te szoktatod rá akkor nem normális. A mükörömis oké.
2016. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Mivel én dohányzok, ennek valamennyire örülnék, mert nem szeretem, ha valaki le akar szoktatni róla.

Ha én szabhatom meg, hogy milyen legyen a műkörmöm, akkor ezzel sincs gond. :)

2016. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én utálom a cigit, de örülnék neki ha fizetnéd a körmösöm 😃
2016. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha lesz barátom,remélem hasonló lesz a gondolkodása ilyen tekintetben mint neked,ugyanis szerintem is elég erotikus tud lenni a műköröm/cigaretta párosítás.Mondanom sem kell mindkettővel élek rendszeresen.Véleményem szerint teljes mértékben elfogadható,mi több csodás!
2017. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos műkörmöm még sosem volt, de örülnék, ha valaki fizetné a cigimet :)

Egyébként nő sem vagyok, remélem nem probléma.

2017. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszex lányként ezt értem, életemben leggyönyörűbb dolog egyszer a dohányzó barátnőm volt. Olyan szexit, szépet még soha nem láttam, azóta se.

A pasi is tud szexi lenni cigivel.

És jó lenne ha én is tetszenék így pasinak.

De műkörmöm nincs. Nem szeretem a műkörmöt. Zavar a hossza.

2017. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerencse, hogy a kemoterápia ingyenes. :)
2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!