Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valoban en voltam a hibas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban en voltam a hibas csak mert szova tettem?

Figyelt kérdés

A kerdesem eleg khhm... Kenyes tema...megis felteszem mert elegge megbantva erzem magam es nem tudom kinek van igaza


Nos a pasim mult penteken este konkretan kerte hogy elegitsem ki Ot szajjal.. Mert annyira szeretne es olyan regen volt stb. Nem volt eroszakos meg bunko sem.

Nem sok kedvem volt a dologhoz de megtettem...elvezte is.

Megbeszeltuk hogy este cserebe kinyal engem.

Bevallom akkor miattam nem kerult ra sor...hulla voltan de O sem eroltette a dolgot...


Azota tobbszor kerte poenosan is meg utal arra hogy isnet sz..pjam le. Amikor szova teszem neki hogy O meg "tartozik" nekem akkor elpoenkodja vagy azt mondja fardt stb.

Gondoltam nem eroltetem a temat...de ma nagyon begurultam.


Este elen allt es mondta viccelodve hogy bekaphatom ha akarom... Elkuldtem hogy nem. Es a fejehez vagtam hogy szerintem onzoseg hogy vele foglalkozni kell de cserebe nem ad es nem erdekli h nekem is volnanak szuksegleteim.

Erre kozolte velem hogy huzzak a francba meg hulye paraszt vagyok es becsapta az ajtot...azota nem is jott ki a szobabol


2016. júl. 26. 23:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Maskor meg ppbt O kezdi azzal a szexet is hogy beterdel a labaim koze es nyalni akar...


Eskuszom nem ertem a ferfiakat.

2016. júl. 26. 23:51
 2/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
valóban önző, de amig a drágád durcizik átjöhetsz, bepótolom neked az összeset 2x :)
2016. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
En24 O30
2016. júl. 26. 23:54
 5/18 RRR ***** válasza:
48%

óvoda felsőfokon


de amúgy igazad van-volt

2016. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De nem szexeltek, csak mindig orál? Én leszopom akármikor a barátomat/partneremet. Utálo ma nyalást, szóval ilyen problémám nem volt még. nagyon primitv ha emiatt elküldött a francba, hagyd a fenébe. Van elég férfi...
2016. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jo az ajanlatokat nem keem.


Inkabb azt mondja meg vki h miert nem tunik fel neki h onzo es miert O bunkozik velem???? Meg ha szeret akkor miert nehez kinyalnia????

2016. júl. 26. 23:55
 8/18 anonim ***** válasza:
Szóval egyikőtök se szívesen, de csinálja a másiknak, mert az "elvárja". Mégis milyen párkapcsolat ez?
2016. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hat... En sem rajongok a sz.pasert

Ritkan van kedvem hozza... A szexet jobban szereten annak tobb ertelnet latom.

De en akkor is megcsinalom ha annyira nincs hangulatom hozza...mert szeretem ha Neki jo...

2016. júl. 26. 23:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Régebben is ezt csinálta? Próbáljátok feldobni valamivel a szexuális életeteket. Neten sok tipp van hozzá
2016. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!