Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban felelötlen és hülye...

Valóban felelötlen és hülye voltam?

Figyelt kérdés

Elöször 19 évesen ideiglenesen, majd fél év múlva végleg kiköltöztem külföldre a barátomhoz. Hirtelen ötlet volt, ami egy beszèlgetés soràn felmerült, aztán terv lett belöle.

Most jól élünk, mindketten dolgozunk, én idövel szeretnék tovább tanulni, oda készülök média ès design szakra, ahol a barátom is tanult.

Közben felmerült az esküvöi is, mert évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, munkában meg a baráti társaságban már csak úgy kérdezik, hogy "Férjed hogy van?"

Jó viszonyban maradtam a családommal, most karácsonykor mi megyünk, nyáron ök jönnek.

Viszont anyu sokszor megkapta egy két rokontól, hogy megbukott anyaként, mert hagyta, hogy a lánya tönkretegye az életét, csak mert ö már 19, és viszket neki.


De amikor itt tettem fel ezt a kérdést, akkor is mindenki azt mondta, ha az ö lányuk lettem volna, a szomszéd faluba nem engednek el.

Meg az ismerösök is, hogy van még esélyem mindent helyrehozni, menjek haza egyetemre, a pasimat meg felejtsem el, normális ember nem megy el otthonról 19 évesen.


2015. okt. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem anyud azért engedett el mert tudta hogy ha nem jön össze akkor ő ott lesz neked, számíthatsz rá + megbízott benned hogy tudod mit csinálsz. Ha boldog vagy a pároddal akkor semmi gond, nem kötelező minden jött ment emberrel lefeküdnöd mielőtt megállapodsz. A lényeg hogy jól érezd magad ott ahol és akivel vagy, mások véleménye pedig nem számít. :)
2015. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyom, volt bármi célod az önfényezésen kívül ezen kérdés kiírásakor? Ügyes vagy, kapsz kockacukrot...
2015. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mièrt lennél hülye?

Húztál egy merészet, tettél egy fontos lépést és úgy néz ki, bejött.

2015. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól megvagytok? Boldogok vagytok? Van bármi gondotok? Ha ezekre pozitív választ adsz, akkor ennyi a lényeg! :D

Akármit is csinálsz, lesz olyan ember, aki kritizálni fogja. Mitől lett volna jobb, ha otthon maradsz, alig mozdulsz ki egy városból és 25 évesen végzel az egyetemen? Semmivel. Most tapasztaltál új dolgokat, tanultál nyelvet, valószínűleg jobb állást találtál és még lehetne sorolni. Jól döntöttél. Azért az esküvőt még nem kapkodnám el a helyedben. :)

2015. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!