Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok is volt már vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is volt már vagy mennyire furcsa?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tudom,érzem,hogy sub vagyok,de a dominanciát is kedvelem(és nem a sok ilyen könyv vagy film miatt van)a kérdésem lényege inkább,hogy 1 olyan fiú aki nem az, eltudja ezt fogadni vagy meg kell inkább ehhez találnom,majd a megfelelő partner? 19 éves vagyok,nem voltam senkivel eddig(emiatt sem).Privátot nem kérek,de olyan aki volt hasonló helyzetben és tud válaszolni itt,annak köszönöm.

2016. júl. 24. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ki hagytam,h lány vagyok.
2016. júl. 24. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat en fiu vagyok es engem izgat egy magasabb csaj. Meg ha oszinten gondoljak hogy kicsi a farkam es szidjak cikizik...stb de hat nem segitenek nekem mert beteges fura...:) 19/F
2016. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alávetett szerepet szeretem,de a dominánst csak néha elképzelem.hogy...

Majd biztos találsz magadnak vlkit,hajrá egyes válaszoló.

2016. júl. 24. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem szamit egetrengeto perverzionak. Eniatt ne legyenek gatlasaid.
2016. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!