Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez nálatok mit jelent?...

Lányok ez nálatok mit jelent? (lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal és hát eléggé jól kijövünk egymással.

Rajzolt egy szívecskét a kezemre meg is fogta és úgy mentünk a buszhoz. Ez eddig mind szép és jó csak itt jön az amit én egy fiú nem ért meg. Van neki barátja már (bár szerintem kicsit elhanyagolja) és ezt nem értem, hogy akkor most mi a helyzet :D

Szerintetek? Ti mikor csinálnátok így ilyet?

(csak lányok válaszát várom és kort írjatok)



2014. márc. 16. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos rossz a kapcsolata, és szeretne kikerülni belőle.
2014. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Soha, nem csalnám meg a barátomat. De te csak pótlék vagy egy ideig, ezt tudd!

15/L

2014. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretne már váltani, de nem akar egyedül maradni, így addig nem szakít a pasijával, amíg nincs egy biztos utódja.
2014. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves 3-as: A fiúk alap szabálya nem mennek rá a másik nőjére (csak a nagyon bunkók). Én szeretem, de ha van pasija nem mennék rá csak úgy. Így viszont elég rossz elmondanom mit érzek :/ Minden esettre köszönöm a válaszokat!! :)
2014. márc. 16. 08:20
 5/9 anonim válasza:
Kedves kérdező ezt te sem mondod komolyan. Igen is előfordul,hogy olyan csajra hajtotok akinek van pasija. Pláne ha feldobnak egy magas labdát. Ha a lány komolyan gondolja akkor választani fog és ha te vagy a számára szimpatikusabb akkor téged választ. 34/N
2014. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az elég bunkó aki így csinálja :) Nem mondom, hogy nincs ilyen, de azért oda figyelnek a fiúk a saját bnőjükre hiszen ők is védik (ha szereti és nem csak ágyasa neki). Bár én úgy vagyok vele ha van pasija és szereti nem fűzök ilyen lányokat :) Az a baj látok jeleket csak így elég nehéz ,mert van pasija és akkor nekem okom sem lehetne rá hogy esetleg valamit akar tőle :S Viszont az előttem lévőknek lehet igaza van :/ Gaaahhhhh furcsa dolgok ezek nem értek én az ilyenekhez -.-" :$
2014. márc. 16. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Passzolok és soha nem értettem meg a mai tiniket.


25/N

2014. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kérdező a te életkorod meg nem,derült ki..ugy konnyebb lenne,megválaszolni!
2014. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17
2014. márc. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!