Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda sorstársaim, nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda sorstársaim, nálatok is vannak ilyen fura érzések?

Figyelt kérdés
Nem rég megnéztem egy vígjátékot, abban volt szex is és ilyenkor mindig jön a pocsék felismerés, hogy más fiatalok szexelnek kedvükre, sok valakinek bejönnek, ellenben én tudomásom szerint még egy lány számára sem voltam kívánatos, vonzó. De rondának már neveztek és jó lenne legalább egyszer megtapasztalni, hogy valakinek én is bejövök, vonzó vagyok és valakivel jókat szexelni, érezni, hogy én is érek valamit, valakinek bejövök és akar velem szexelni is meg akár járni is.

2014. jún. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel értékes, hogy a lányok szexelni akarnak veled.
2014. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak,de hát ez van sajnos... Mások szerencsések és összejön,nekem meg semmi. :/

22/F

2014. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Buford Tannen ***** válasza:
Engem már nem érdekel ez a téma,hidegen hagy. 28 év küzdelem,0 eredmény.
2014. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz ilyen tucat amerikai filmeket, mert diliház lesz belőle, ha ilyen állapotban vagy.
2014. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne így fogd fel! ismerek egy olyan srácot, aki hát enyhén fogalmazva nem egy "handsome" típus. mégis döglenek érte a nők, állandóan van valakije, sajnos engem is sikerült behálóznia egy kis időre :D a dumájával, önbizalmával, stílusával fogott meg, nem azzal, hogy hogy néz ki. ha jól öltözködsz (nekem pl. gyengém a jó kis kockás ing-farmer kombó), ha kicsit növelsz az egódon és ha nem leszel túlságosan nyomulós, változni fog a helyzet :) ha optimista és kimutatod az egészséges önbizalmad, mások is úgy fognak látni, amilyennek láttatod magad. most egy kis szerencsétlennek látnak, aki nem elégedett magával, aki már feladott minden reményt és csüggedt. ne add fel, csak hozzáállás kérdése, hogy mit látnak benned az emberek :)
2014. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!