Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnál olyan pasival akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan pasival akinek micropenise van?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 20. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9.


Paraszt a tudod ki !!? TE műveletlen, inger hiányos f.... :D


Az #5 - nek telsenen igaza van, minden megoldható! ;) :)

2016. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy járnék. Ez undorító.
2016. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Mi oldható meg? Folyamatosan van nálunk egy felcsatolható műbroki? Sétálunk a parkban, nincs ott senki, gyorsan előkapjuk, felrakja és megdug? Ráadásul szopni is szeretek, ezen meg nincs mit. Nem csak ilyen nem kellene de 15cm alatti sem.
2016. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák!! ;)

De hadd írjam már le a véleményem, Anélkül, hogy le lennék hazugozva !!! :S ;)

Erdőben amúgy ki is tud nyalni, vagy van keze :D

2016. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fura, mert én nyaláscentrikus vagyok, azt imádom, de mégsem tudom elképzelni egy ilyen pénisszel rendelkező pasival. Én is imádom az orált adni, plusz néha nem árt, ha magamban is érzem a pasit.

Nem hiszem, h tudnék vele járni, aztán meg fene tudja...

2017. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem undorito de nem jarnek vele, nekem fontos egy kapcsolatban,hogy jó legyen a szex es nem hiszem hogy ki tudna elegiteni
2017. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Trump Melinának ez bejön...

[link]

2017. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyszer volt dolgom ilyen fiúval , pár hónapig tartott de nem okozott nagy bajt , sok másban nagyon jó volt vele.
2017. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért, amikor gusztustalannak, undorítónak vannak titulálva és leszólva ezek a mikropéniszek, bele kéne gondolni abba is, hogy mennyire nehéz lehet ezzel együtt élnie valakinek. Egy férfinek. Még egy átlagos pasinak is nehéz normális nőt találnia, annyira önbizalomhiányosak tudnak lenni. Nem tehetnek róla, ha ezzel születtek, és ettől még ezerszer többet érhetnek emberként, mint egy normális mérettel rendelkező pasi. Én mindig remélem, hogy az ilyen adottságokkal, vagy bármilyen átlagostól eltérő adottságokkal, betegséggel stb. rendelkező emberek megtalálják a párjukat, mert ők is megérdemlik, hogy szeressék őket, és ők is nagyon, vagy még jobban tudnak szeretni.
2017. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!