Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lefekudnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lefekudnétek egy nagyon de nagyon jó pasival, aki minden nő álma, de tudnátok hogyha megvoltal neki, dobni fog?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
van amelyik igen ha buliban futnak össze hisz ők is emberek némelyik csak bulizni megy és ott megtrténhet ez is de sok komolyabb kapcsolatra hajtó nő nem fog így tenni.
2016. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Egy normális világban igen lenne a válasza a csajoknak :( Annyira abszurd ez... hogy akarná, de azért sem. mert csak akkor ha.
2016. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnék komoly kapcsolatot akkor igen.
2016. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ezt csinálják, de itt senki se fogja bevallani.
2016. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Talán..
2016. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én igent mondanék, ez a barátnőim körében is megszokott

Szóval nincs mit szégyellni

Ha nagyon jól néz ki, akkor miért ne

2016. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem feküdnék le, de húznám az agyát, megpróbálnám elérni, hogy én legyek az az egy , akit megszeret . és ha összejöttünk utána pár hónappal, ha látom, hogy szeret és kitart mellettem , akkor le. Ha nem jön össze, akkor hagynám. De ez attól is függ, szeretem-e a srácot, szimpatikus vagy csak vonzódom hozzá testileg. Ha csak az utóbbi, akkor lehet, hogy le.
2016. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha kedvelem is őt, és nem akarok semmi komolyat akkor igen :D
2016. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Minden csaj ezt csinálja.
2016. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!