Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lefekudnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lefekudnétek egy nagyon de nagyon jó pasival, aki minden nő álma, de tudnátok hogyha megvoltal neki, dobni fog?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nem akarok egy ujabb strigula lenni.
2016. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az #5-nek és a #10-nek igaza van.
2016. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az oldal pont a "de" után szakította meg a kérdést, és amikor rákattintottam, azon gondolkoztam, biztos az jön majd, hogy "de tudom róla, hogy miniatűr fütyije van". :D


Na de hogy az eredeti kérdésre válaszoljak: hangulatomtól függ, de elképzelhető. Volt már simán, hogy én sem akartam többet a sráctól, csak szexet. Ilyen esetben nyilván nem zavarna, ha ő is így van nagyjából vele. ;)

2016. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most feltaláltad az egyéjszakás kalandot!
2016. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem izgat az alkalmi szex, a pasi kinézetétől függetlenül, több más ok mellett azért sem, mert egy egy éjszakás kalandban nem tudná azt nyújtani valaki, amire egy férfitól vágyom (még szex terén sem).


A kérdés megfogalmazását meg nem igazán értem, mert "dobni" olyat lehet, akivel hosszabb-rövidebb kapcsolatod volt, nem egy alkalmi kalandod.


Ha meg egy egy éjszakás kalandból nem lesz több, ott se nem a pasi dobta a nőt, se nem a nő a pasit, és jó esetben mindkét fél tudja, hogy miről szól és miről nem, és ebben a tudatban megy bele.

2016. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem vagyok carpe diem alkat, szóval még a csókig sem jutnánk el, nemhogy a szexig.

Én olyan alkat vagyok, hogy vagy komoly kapcsolat vagy semmi. Esetleg jóbarát.

2016. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#8

Aztán belelóg a kezed a bilibe.

2016. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
húú de még mennyire belelóg... exem is adta már elő ezt a dumát, hogy mér qratta magát xy srccal... vicc :DD::D
2016. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!