Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 43 éves nő vagyok, lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves nő vagyok, lefeküdtem egy 21 éves pasival. A szex függőjévé válok?

Figyelt kérdés

Nagyon élveztem vele együtt lenni, sosem figyelt még rám ennyire senki. Már az oráltól szó szerint tócsa állt alattam. Ami utána jött, az pedig leírhatatlan.

Azóta csak egy sms-t küld minden nap, amiben annyi áll, hogy "dugnál?" és válasz nélkül már össze is szedem magam. Nem tudom eldönteni, hogy kihasznál-e, vagy hogy hová is vezet ez a kapcsolat. De nem tudok ellenállni neki.

Nagyon aranyos, értelmes, vonzó...és az a szerszám. Már most lüktetek tőle...csak rá tudok gondolni, még most munka közben is. Hogyan tudnék ellenállóbb lenni?


2016. júl. 13. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Élvezd...
2016. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek lennél ellenálló?:)

Most 28 vagyok, valami hasonló dinamukájú volt a kapcsolatom egy most 36 éves nővel. Ne foglalkozz semmivel, élvezd ki amennyire csak lehet.

2016. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Élvezd az életet és ne gondolkodj ennyit :)
2016. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat erős túlzás , de ha jó volt élvezzétek egymás testét amíg tart.
2016. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
dugnál?
2016. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs férjed/kapcsolatod, akivel ez megcsalás, akkor élvezd ki amíg tudod. Persze kicsit szomorú, hogy az ilyen "dugnál?" típusú pasiknak jön össze a dolog. Ezt nem bántásból írom, mert épp ezért tetted fel a kérdést.


Szóval ha jól esik csináld, de ne gondolj bele többet/érzelmet.

2016. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
" Nem tudom eldönteni, hogy kihasznál-e..." Mit is értesz itt a kihasználáson az ö részéröl?
2016. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele ,hogy legyen kulturáltabb...

És minden pillanatot élvezzetek....

21 éves koromban egy ilyen kapcsolatért odaadtam volna a lelkemet is az ördögnek...

Kihasznál..?. Használd ki te is igényed szerint....

A legjobb,legszebb (legnagyobb étvágyú)korban vagy...

53F

2016. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne a 21 éves sráctól várd, hogy komolyan vegyen, szexelgetés helyett párkapcsolatot is akarjon veled. Örülj annak, ami most van köztetek. Viszont ha független vagy, akkor keresd közben olyan férfiak ismeretségét is, akikről érzed hogy komolyabb szándékaik is lennének, nekik pedig diktálhatsz lassabb tempót, hogy szándékaik komolyságát teszteld.
2016. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha te használod ki őt?


Áhh ugyan szabad emberek vagytok.


Aranyos, értelmes lehet biztosan ahogy írod, ha így kommunikál veled, de ahogy elnézem valamit valamiért, neked így is megéri.


Azt mondom ha 43 évesen befűztél egy 21 éves srácot akkor nem vagy még elveszve, találsz még olyat aki ugyanígy megcsinál csak közben normális is.

2016. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!