Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Mindig volt egy korlát ami miatt nem jött össze. Attól féltem átlagos farokkal (17 cm) nem leszek jó vagy annyira nem hogy rajongjon értem mert ugye élete során kapott nagyobbat is. Aztán ezen túlléptem jött az hogy változott a súlyom, voltam viszonylag vékony, sportos de többször kövér. Legalábbis manapság ugye a 182 cm 90 kg már egy lapon van emlegetve a 160 cm es 250 kilóssal.


Mit lehetne tenni hogy a keserűség ne tegyen tönkre és végre legyen egy párkapcsolatom egy ÁTLAGOS nem szupermodel,trendi nővel? Átlagos alatt értem hogy lehet szemüveges is, kis mellekkel de dagi ne legyen, mert valójában én sem vagyok az csupán nem tudom hozni a mai 15 éves fiúk testalkatát.


2016. júl. 20. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy "önfeláldozó", akkor meg azért siránkoznál, hogy csak sajnálatból akar :D És akivel sajnálatból szexelnek az életképtelen :D
2016. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Húú hát igen lehet erre is gondolnék, előtte vagy utána? Nem mindegy!
2016. júl. 20. 16:01
 23/28 Kései Sirató ***** válasza:
Nem gáz, nem kell feltétlenül elmondanod a barátnődnek, h tapasztalatlan vagy. Engedd el magad, menni fog magától, csak ne parázz! Fejben dől el minden, ha elhatározod,hogy így lesz, akkor így is lesz.
2016. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem magával a szűzessèggel nincs gond,mègha ennyi idősen is.. Inkább úgymond becsülendőbb.. A kis 12 èvesek előbb elvesztik mint xy.. Ez a problèma.. Viszont èn mindig azt mondtam,hogy egy pasi "legyen már tökös".. Ne legyèl ilyen..hogy is mondjam..nyámnyila. Legyèl határozott,ès ha adott egy lehetősèg ragadd meg.. Ne várjuk már,hogy a sült galamb a szánkba repüljön.. Mellesleg ne is a lányokra várjunk,hogy ők kezdemènyezzenek.. Bár feltűnt,hogy ezek a szerepek egyre jobban felcserèlődnek ami szerintem röhely.na mindegy. Senki se tökèletes,emberek vagyunk hibázunk blabla tudod, de önbizalmat ès minden mást is ugyanúgy èpíthetsz magadnak. Minden elhatározás kèrdèse.~

Fejben dől el,ahogy ezt a fentiek is taglalták már..igazuk van.

23/ll

2016. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24

Ennyi baromságot összehordani.

2016. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Mièrt lenne baromság? Sok eszed van neked is akkor:DDD
2016. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
#26 mert egy semmitmondó, közhelyekből álló bekezdést írtál
2016. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A #27 megelőzött.


'Inkább úgymond becsülendőbb"


Miért az?


"kis 12 èvesek előbb elvesztik mint xy.. Ez a problèma.."


Hogy jön ez ide? Most a kérdező ettől jobban fogja érezni magát?


" egy pasi "legyen már tökös".. Ne legyèl ilyen..hogy is mondjam..nyámnyila."


Közhely #1


" Legyèl határozott,ès ha adott egy lehetősèg ragadd meg"


Közhely #2. Dugjon meg Mindenkit aki szembe jön vele.


"Ne várjuk már,hogy a sült galamb a szánkba repüljön"


Közhely #3


" ne is a lányokra várjunk,hogy ők kezdemènyezzenek.. "



Igaz. Tőlük semmit srm lehet elvárni.


"Bár feltűnt,hogy ezek a szerepek egyre jobban felcserèlődnek ami szerintem röhely."



Borzasztó, hogy a csajok a is meg kell emelni a hátsójukat.



" Senki se tökèletes,emberek vagyunk hibázunk blabla tudod"



Közhely #4


" de önbizalmat ès minden mást is ugyanúgy èpíthetsz magadnak."


Közhely #5. Mellesleg odafirkálhattad volna hogyan építmsen mert erre egyedülis rájött.


" Minden elhatározás kèrdèse.~

Fejben dől el,ahogy ezt a fentiek is taglalták már..igazuk van."


Közhely #6


Kiszúrtad a szemét ilyen semmitmondó fa*kal és most aszt hiszed te milyen jó dolgokat írtál. Hát ettől még a prosti us kreatívabb válasz volt.

2016. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!