Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Mindig volt egy korlát ami miatt nem jött össze. Attól féltem átlagos farokkal (17 cm) nem leszek jó vagy annyira nem hogy rajongjon értem mert ugye élete során kapott nagyobbat is. Aztán ezen túlléptem jött az hogy változott a súlyom, voltam viszonylag vékony, sportos de többször kövér. Legalábbis manapság ugye a 182 cm 90 kg már egy lapon van emlegetve a 160 cm es 250 kilóssal.


Mit lehetne tenni hogy a keserűség ne tegyen tönkre és végre legyen egy párkapcsolatom egy ÁTLAGOS nem szupermodel,trendi nővel? Átlagos alatt értem hogy lehet szemüveges is, kis mellekkel de dagi ne legyen, mert valójában én sem vagyok az csupán nem tudom hozni a mai 15 éves fiúk testalkatát.


2016. júl. 20. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól el vagy keseredve

Randiznék veled, de félek rosszul érezném magam melletted, mert nekem szinte mindig jókedvem van

És az ilyen depis emberek lehúzzák a másik hangulatát is

2016. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz de ha ugyan ezt a kérdést egy nő tenné fel már jönnének az oltások hogy biztos nem százas meg nem stimmel valami a csajjal hogy szűz... Nem rég ugyan ezt kérdezte egy 21-22 éves lány aki szűz volt és valaki azt írta neki hogy az már elég nagy gond ha egy huszon éves csaj még szűz és biztos nem kerek nála valami! Vissza térve nem tartom gáznak senkit sem ítélek el azért mert szűz.. Ez van és kész így hozta az élet attól te még lehetsz egy nagyon rendes pasi... Találsz majd olyan nőt akit nem zavar. Nyugi ;) 22 N
2016. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha elmondod a lánynak.
2016. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 kivancsifancsii ***** válasza:
Szerintem gáz...
2016. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Se a farkaddal, se a testalkatoddal nincs gond ... a fejedben van a gáz, nem kicsi :-P
2016. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Volt több lány akinek bejöttem! Az volt a baj hogy saját magam féltem lépni, mert mindig azt éreztem nem leszek neki elég jó. Aztán elszálltak a fiatal éveim, igaz általában 22-24 évesnek hisznek mikor szóba kerül a kor.


Amúgy nem vagyok egy nagy gyakoris, de hasonló kérdésekből azt vontam le, hogy a többség szerint 20 év felett a férfiakkal gubanc van a személyiségükkel ha még nem volt barátnőjük.

2016. júl. 20. 14:12
 7/28 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy. De nagyon. Ezt értsd meg miért lettél ilyen. Valószínűleg családi örökség. És kezdj el dolgozni rajta, hogy megtudj csinálni olyasmit, ami félelmet, szorongást kelt benned. Arra tippelek van még egy csomó ilyen helyzet körülötted. Kezd el felépíteni a bátorságod, kezdeményező készséged. Azt, hogy merj kockázatot vállalni és vállald ha vesztesz.
2016. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy szűz vagy, hanem a nézeteid. Először is örülj annak, hogy nem vagy olyan, mint a mai 15 éves fiúk többsége. (Rájuk nem a nők buknak, hanem a kislányok.) 17 centi Magyarországon átlagnál nagyobb méretnek számit. A magasságoddal sincs semmi baj, ha zavar a súlyod tegyél a változásért. Attól, hogy valaki szemüveges kis mellekkel még egyáltalán nem lesz átlagos. Rengeteg testrész van még a mellen kivül. Az arcot is nézed vagy ha meglátod, hogy szemüveg van rajta már nem is érdekel? Gondoltál már arra, hogy nem a külsőd miatt nincs barátnőd, hanem a személyiséged miatt? Ha meg csak d_gni akarsz, akkor menj szórakozóhelyekre vagy fesztiválozni.
2016. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én nem csak dugni akarok, ám ez viccesen hangzik tőlem mert még azt se tudom milyen. Egyértelmű hogy dolgozik bennem a kiváncsiság és a vágy nem gondolod?
2016. júl. 20. 14:33
 10/28 anonim ***** válasza:

www.rosszlanyok.hu


ess már át rajta végre, és aztán nem fogsz agyalni rajta annyit..


valaki fent már írta: tényleg csak a fejedben van a gáz...

2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!