Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz lányként 18 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lányként 18 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Félek az elsőtől nagyon, eddig egy barátom se tartott ki mellettem pont emiatt. De mostanában már egyre jobban szeretném... 18/L
2016. júl. 10. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha félsz, megérdemled, hogy ne éld át.

19/Ffi

2016. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz, sot..

Te erzed hogy szeretned vagy sem, majd ha eljon az igazi biztos leszel abban, hogy igen en ot akarom.

2016. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 19/F vagyok és még mindig szűz és barátnőtlen xd nem vagy gáz nyugi ^^
2016. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az gázabb, hogy kiírtad ezt a kérdést.
2016. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell félni tőled. Normális, intelligens partnerrel semmi bajon nem eshet. Egyébként meg nem gáz. Persze nem kell az esküvőig tartogatni, de akkor és annak add magad oda, akinek szeretnéd. A társadalmi nyomással ne foglalkozz.
2016. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nőknél még elmegy, bár már furcsán néz rájuk a társadalom.

Férfiként 5 évesen is lúzerség szűznek lenni. (Tapasztalat.)


Mindig, mindenhol azt sulykolják az emberbe, hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség.

Mégis, alainte ahány lánynak elkezdtem udvarolni, mind úgy hagyott ott, mint a szél, miután kiderült, hogy ő lenne az első, mert hogy neki nem egy tanításra váró kisfiú kell, hanem egy csődör.

Vettem egy mély levegőt, elmentem prostihoz 3x "tanulni", aztán büszkén mondhattam, hogy már nem vagyok szűz. Mostani párom tudja ezt, és bár meglepő volt elsőre ez nekem is, de külön tisztel érte, hogy elmondtam neki, és hogy volt bátorságom elmenni egy hivatásoshoz férfivá lenni, így legalább nem neki kellett volna tanítani (ami szerinte is ultragáz, ha egy nő tanít egy fiút). Prosti más, ők a hivatásos tanárnénik.


Szóval Neked is azt javaslom, minél hamarabb veszítsd el valahogy. Nálatok nőknél nem olyan egyszerű letagadni, mert az elsőnél kiderül úgyis, de hidd el, aki nem szűz, 1000x több eséllyel indul a másik nemnél.

2016. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*tőle és *bajod. Bocsi, még nem vagyok túl a délutáni kávén, ebben a korban meg kicsit elálmosodunk már délután. :)
2016. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fuu csak ne lenne a családnak is ez a hülye mániája hogy "csak házasság után" itthon állandóan ezt hallom. Mondjuk elvileg ha elkerülök egyetemre már nem lesz ez a nyomás.Köszönök minden választ 😊
2016. júl. 10. 17:50
 9/13 legly ***** válasza:
Respect!
2016. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz, de nagyon sokszor teszitek fel ezt a kérdést.
2016. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!