Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Férfiak) Zavarna titeket ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Férfiak) Zavarna titeket ha a barátnőtök beszélgetne más férfiakkal szexuális dolgokról? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem szexchatről vagy hasonlóról beszélek, hanem mondjuk megbeszélni olyan dolgokat amiket a másik nem máshogy lát vagy tapasztalatokat/véleményt cserélni. Szerintem ebben semmi rossz sincs, de adhat okot féltékenységre?

20L



2016. júl. 16. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2016. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
határeset....de a nem felé hajlok
2016. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, és nem okot a féltékenységre.


23/F

2016. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavarna,sőt semmi köze hozzá,senkinek Te miről,kivel beszélsz. Azt beszélsz meg,és azzal akivel akarsz. Sőt szerintem még jó dolog is,így legalább lehet Te is tanulsz. Nyugodtan beszélgess.
2016. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden ember csak és kizárólag a párjával beszélgetne ilyenekről, azt hiszem még több idióta kérdés lenne itt... :D
2016. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól függ. Mert ha csak tanácsot kérsz akkor nem gond. De ha ecseteled hogy mit hogyan csináltok illetve mit bénázik az nem szép dolog mert ezzel megalázod a párodat. 22 N
2016. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a neten ismeretlenekkel oké, haversrácokkal viszont élőben nem.


N

2016. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar,a feleségem rendszeresen ezt teszi
2016. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 ilyenről szó sincs :)
2016. júl. 16. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:

ha mindent megteszel neki szexben amit akar orál végig stb és kielegited jol akkor engem annyira nem zavarna de ez emberfüggő ki mit tart furcsőnak

de fiatalon ez a tapasztalatcsere normőlis

ha akarod velem is levelezhetsz tapasztalatcsere céljából

38F

2016. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!