Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamit kezdeni 30+os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit kezdeni 30+os szűz férfiakkal?

Figyelt kérdés

Bónuszkérdés: És a 40+os szűz férfiakkal?


Szexuális illetve párkapcsolati elvonatkoztatásban értem.

Csak elméleti kérdés.


2016. jún. 8. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Nemhiszem, velük szerintem még a prostik sem tudnak mit kezdeni.

Hogy lehet annyi idősen annak lenni? Mindenki kell valakinek ronda nők is léteznek azoknak sem kellene kész művészet lehet

2016. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
És az 50+ -os szűz nőkkel?
2016. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Miért, létezik olyan?
2016. jún. 8. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
#3: tiszteld az apácákat...:D
2016. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

1. "Hogy lehet annyi idősen annak lenni?" Talán úgy, h nem mindenki úgy gondolkozik, ahogy te.

Hülyeség így kerek perec bármit kijelenteni és egy kalap alá venni az összeset. A konkrét esetben a miértre kell a választ megtudni. Ez kicsit bővebb téma, mint ahogy az első válaszoló idetévedt vacsora közben és odakanyarított valamit, ami épp eszébe jutott.

2016. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5. De ha nem vallási okok és nem is egészségügyi probléma?

Előfordulhat az, hogy valaki direkt marad szűz?

2016. jún. 8. 22:27
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Mondok egy példát azoknak, akik csak gúnyolódnak! Gyakorlatilag eddig mindenki. Hát te essék egy élő példa én és nem érdekel, ha privátban gúnyoltok majd.

Kedves rendes férfi vagyok, csak épp bottal járok. Képzeljétek el Dr House járását a sorozatból. Így igen nehéz. Mert majdnem minden nő csak a külsőségekből ítél! Igen volt néhány alkalmam, de kapkodni kellett így nem tudtam ellazulni. De azt is tudom, ha végre egyszer lenne egy rendes alkalmam akkor nem lenne semmi gond. És igen! Attól még hogy nekem nem sikerült, még rendesen kielégítettem a nőt, kézzel és szájjal…

2016. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak aszexuálisok akik nem kívánják a szexet onnantól hogy nem kívánod nem igen életcél hogy megvalósitsad valamint van akit az igazit keresi és nem találja durva és felszines következtetés ha valaki egyből azt mondja beteg lehet csak az illető mentálisan vagy sérült.
2016. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Vannak ronda nők is?

Tudod vannak emberek,akik nem a "ha nincs ló,jó a szamár is"elvet vallják.

Én megértem azt,aki ha nem kaphat meg számára vonzót,akkor a kevésbé jó nem kell neki..


Amúgy meg a tévhittel ellentétben nem csak az lehet az oka annak,hogy valaki szűz,mert ronda,vagy igénytelen.

Számos mentális oka lehet....

2016. jún. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
#9 Számból vette ki a szót. #1! Igen, én is megfigyeltem, hogy a rondább nőket könnyebb megkapni, sőt ők kezdeményeztek már sokszor. De nekem meg nem kellenek a ronda nők, nem akarok magammal kib.szni.
2016. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!