Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamit kezdeni 30+os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit kezdeni 30+os szűz férfiakkal?

Figyelt kérdés

Bónuszkérdés: És a 40+os szűz férfiakkal?


Szexuális illetve párkapcsolati elvonatkoztatásban értem.

Csak elméleti kérdés.


2016. jún. 8. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az sokkal gázabb,ha valaki csak az érzésért képes lefeküdni egy olyannal,aki nem tetszik neki,mintha egyáltalán nem szexelne.


De ez attól is függ kinek mi fontos a szexben.

Én pl vizuális típus vagyok,szerintem az orgazmusban nem maga az érzés a legjobb,hanem az érzés közben összekapcsolt látvány,kép.


Én pl csak fantáziára sosem maszturbálok,mert olyankor nem látok semmi olyat amit beindítana..

A maszturbálás és maga a behatolás között pedig nem sok különbség van,mármint érzésre..

Persze az a legjobb,ha a kettő együtt jó,de szerintem sokaknak fel sem áll eleve olyanra,akihez nem vonzódnak,hiába van nemiszerve..

2016. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg ilyen emberrel beszéltem ezen az oldalon és amikor megkérdeztem tőlük, hogy miért, akkor mindig a külsőségekre fogták. Kérdeztem tőlük hogy miért nem változtatnak magukon, akkor az volt a válasz, hogy úgysem sikerülne. Tehát ezek az emberek eleve úgy állnak a dolgokhoz, hogy nem fog sikerülni, feladják az első akadálynál, vagy eleve meg sem próbálják.
2016. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki addig a korig nem feküdt le nővel nem is fog
2016. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet valamit kezdeni azokkal, akiknek kétségeik vannak, hogy lehet kezdeni valamit a 30+-os szüzekkel?
2016. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!