Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szamomra megalazo?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szamomra megalazo? Vagy normalis hogy nem akarja?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok.

Tudtommal semmi baj nincsen sem az alakommal sem a testemmel. Igenyes vagyok... Es figyelem magamra intim helyen is ..

A pasim 31eves.

Es hetente max 3x ha szexelunk.

Akkor is hagyom hogy o kezdemenyezzen...mert ha en maszok ra akkor olykor visszautasit. Es eleg megalazo.


Mist felvettem egy szexi vabydollt amieddig mindig tuzbe hozta..elsetaltam elotte 4x..de semmi..nezi a tv.t tovabb...ram se nez.


Kicsit valtozott valami bennem.


Mert nem ebszel az exeirol de emlitette mikor kerdeztem hogyvaz elozo novel szexkapcsolatot akart vegul csak egyutt eltek 3evet.

Azota tiszta kisebbsegi komplexust erzek..h velem tuti nem jo enki a szex annyira :(


Amugy nem ebszel roluk...meg veluk se...csak ramerdeztem es ezert mondta.


Jah jut eszembe. O miatta szedeknfogigatlot de sztem ezert Felesleges....


Vagy csak paranoias vagyok es nem olyna keves a heti 3 alkalom ugy h egyutt is elunk???


Es az ex???

Mit tehetnek ha nem olyan jo velem a szex. :(

Igazibol nekem az banto hogy egy nala 12evvel idosebb novel csak szexkapcsolatot akart...vegul meg megis egymasba szerettek 2es eevug egyutt is eltek...

Es nekem ezek utan ne legyenek komolexusaim a novek szemben??:(


Amugy nem beszel es nem is talalkozik vele. Teljesen megszakitott vele minden kapcsolatot mikor velem osszejott.


De sokszor ugyerzem hogy en csak egy csalodas vagyok neki :(


2016. júl. 12. 22:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Meg azt mobdja mar el vki hogyha nalam az idegegssegre meg arra fogja higy az erzelnekkel kotibossze a szexet...

Akkorha ilyen erzelmes az exevel ugyan hogy tudott csak szexkapcsolatot letrehozni??


Meg ott nem volt merevedesi baja...akkor amikor a 40eves no szottyadt puncijaban volt akkor nem lankadt le csak bennem??

Na akkor megiscsak velem van a baj???

Vagy mivan??:(

Total kivagyok keszulve es nem ertem

2016. júl. 13. 08:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Te kezdeményeztél azzal, hogy tetted magad előtte, szóval neki lehetett erőltetett.
2016. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem kezdemenyeztem.

Felvettem a haloinget okes.

Majd miutan 2x elmentem elotte kozoltem h lepek aludni.

O kezdemenyezett mert mar aludtam es arra ebredtem h fogdos meg ujjaz

2016. júl. 13. 09:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy esztétikusabb egy fiatal női test, biztos, hogy feszesebb, formásabb, hibátlanabb. Viszont ez nem feltétlen elég egy férfinek. Nem feltétlen lesz szottyadt egy nő 40 évesen, mellesleg a tűz, ami belőle jön, a tapasztalat, az odaadás überelheti a szép testet is. Fontosabbak ezek a mélyebbről jövő dolgok, mint a külső. Én nem gerjedek fiatal lányokra, akik szépek, tökéletesek, de az ágyban azt hiszik, hogy ennyivel minden el is van rendezve, kapni nem kapok semmit. Jobban kívánok egy érettebb, akár anyatestű nőt, aki tényleg azt adja, amit kell. Az az igazi beteljesedés. És nem, nem normális, ha lelankad benned. A heti 3 még belefér.
2016. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Es ha annyira rendben volt a szex meg a szerelem koztuk akkor miert ert veget megis es ugyan miert nem beszelnek azota se???

Valami csak nem ugy van ahogy...mert ha vmi ennyire tokeletes akkor azt mem dobjak el.

2016. júl. 13. 11:35
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hisztizz már. Csak olvaslak, de fejfájásom lesz tőled. Egy 30 éves pasi nem arra vágyik hogy nyávogjanak neki egy fárasztó nap után.

Szerintem komoly önértékelési gondjaid vannak és még ott is problémát látsz ahol nincs. A heti 3 szex is normális ha valaki dolgozik

2016. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem szivesen olvaslak,fárasztó,kapkodva írsz szerintem,nem lehet hogy az ágyban is hasonló vagy? Esetleg a hétköznapi életben túlpörögsz? Bocsi de nekem ez jön le az írásaidból.
2016. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác. Ezzel a hisztivel fogod eltaszítani magadtól.
2016. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!