Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szamomra megalazo?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szamomra megalazo? Vagy normalis hogy nem akarja?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok.

Tudtommal semmi baj nincsen sem az alakommal sem a testemmel. Igenyes vagyok... Es figyelem magamra intim helyen is ..

A pasim 31eves.

Es hetente max 3x ha szexelunk.

Akkor is hagyom hogy o kezdemenyezzen...mert ha en maszok ra akkor olykor visszautasit. Es eleg megalazo.


Mist felvettem egy szexi vabydollt amieddig mindig tuzbe hozta..elsetaltam elotte 4x..de semmi..nezi a tv.t tovabb...ram se nez.


Kicsit valtozott valami bennem.


Mert nem ebszel az exeirol de emlitette mikor kerdeztem hogyvaz elozo novel szexkapcsolatot akart vegul csak egyutt eltek 3evet.

Azota tiszta kisebbsegi komplexust erzek..h velem tuti nem jo enki a szex annyira :(


Amugy nem ebszel roluk...meg veluk se...csak ramerdeztem es ezert mondta.


Jah jut eszembe. O miatta szedeknfogigatlot de sztem ezert Felesleges....


Vagy csak paranoias vagyok es nem olyna keves a heti 3 alkalom ugy h egyutt is elunk???


Es az ex???

Mit tehetnek ha nem olyan jo velem a szex. :(

Igazibol nekem az banto hogy egy nala 12evvel idosebb novel csak szexkapcsolatot akart...vegul meg megis egymasba szerettek 2es eevug egyutt is eltek...

Es nekem ezek utan ne legyenek komolexusaim a novek szemben??:(


Amugy nem beszel es nem is talalkozik vele. Teljesen megszakitott vele minden kapcsolatot mikor velem osszejott.


De sokszor ugyerzem hogy en csak egy csalodas vagyok neki :(


2016. júl. 12. 22:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Elnezest a sok elirasert.

Csak sieteve gepelek es eleg ideges is vagyok

2016. júl. 12. 22:33
 2/18 A kérdező kommentje:
2eve vagyunk egyutt
2016. júl. 12. 22:34
 3/18 A kérdező kommentje:

Meg ugye a nohoz hasonlitom magam...de nem ertem...

Aaz a no 12evvel idosebb a pasimnal es mar mastol szult 2gyereket. Tehat nem hiszem hogy olyan lenne vele a szex mint velem aki 23eves feszes stb...

Persze lehet vele is jo volt stb.

De... Lehet vele tobbszor szexelt mint most velem???

Mert nekem ez keves...es nem ertem mibaj velem 23evesen hogy nem akar tobbet tolem..az idosebbekhez vonzodik vagy mi??:(

2016. júl. 12. 22:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Heti 3 rendben van.

Exszével ő már rég nem foglalkozik, csak te pörögsz rajta.

Ma pedig csend és nyugalom van, találj magadnak önálló elfoglaltságot.

2016. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet kövér vagy.
2016. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehet nem látja benned azt a nőt,aki igazi szenvedélyt kelt benne

Említetted, hogy az ex 12 évvel idősebb nála, vagyis 43 éves, majdnem kétszer annyi,mint te

Azért egy negyvenes nő teljesen más mentálissal bír mint egy korodbeli


A tanácsom az,hogy hagyd ezt a kapcsolatot

Mert a párod úgy látszik nem akarja megbeszélni veled a gondokat

2016. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt libidoval van a baj, kulonboztok ennyi a problema. Heti három az teljesen jo egy átlagos kapcsolatba. Te amugy dolgozol?
2016. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt irta az egyikotok.

Hgoy egy 43eves nonek mas ammentalitasa es vonzobb szexualisan.

Szerintem emg nem az IQszintje vagy a gondolkodasmodja miatt lesz vki szexualisan vobzo. Hanem a teste es a kisugarzasa miatt.

En lattam azt a not. Es megmondanam ha jo no lenne.de oreg..bekepzelt es egyszeru mint a fakocka.t


Tele narancsborrel es csikokkal..

2016. júl. 12. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki!! S keress egy olyan férfit aki észre vesz,s nem csak akkor talál rád a lakásban amikor üríteni akar.
2016. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este vegul kezdemenyezett.

Tok jol indult ..majd lelankadt menet kozben 2x is

Mire kozolte hogy azert nem megy neki mert faradt plusz en huzom az idot mindennel es lelankad...meg ilyetszol "olyan nem is tudom...eroltetett az egesz"

Hat eskuszom nem ertem. O kezdemenyez. Es meg neki eroltetett.

Meg fel nem fogom hogy egy allo ferfiassag hogyan tud lelankadni ugy hogy BENNEM VAN..

Ez ram nezve nagyon megalazo.


Az meg O ra nezve szanalmas h igy ma reggel a reggeli merevedesevel probalt kozeledni. PerszeMinek..aztal foleg lelankad. Plusz nem ram all...hanem alapbol.Persze hogy elutasitom.


Velemeny??

Mibaja lehet es kinek van igaza??

2016. júl. 13. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!