Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köpni és pisilni szeretne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köpni és pisilni szeretne?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat nem kérek, hogy de undorító meg ilyenek, köszi! Szóval a férfi aki tetszik elárulta, hogy a szexnél a számba és az arcomra akar köpni illetve a számba és az arcomra pisilni, esetleg még a popsimra. Ezzel együtt tetszene neki ha én is a szájába pisilnék. Vagy még kutyus pózban, szex közben a földre csinálnám. Szóval, milyen személyiségre/jellemre utal ez, tudtok erről valamit?? Vagy internetes oldalt tudtok ajánlani, ahol ez ki van elemezve? A leköpés például mit szimbolizál számára, mit jelent? A horoszkópja skorpió és 29 éves.

2016. júl. 10. 08:58
1 2
 11/20 icu75 ***** válasza:
62%
41/nő vagyok,tapasztalatból mondom neked ami szex közben "megesik" annak semmi köze a való élethez. AlHa a partnered domináns szexben attól még a való életben lehettek egyenrangú társak. Pisilős "játékoknál" az okozhat nehézséget,hogy nagyon nehéz felizgulva pisilni,én nem is tudok,meg kell várnom míg lejjebb megy az izgalmi szintem,ezt is tapasztalni kell nem biztos hogy egyből flottul megy majd,de ne csüggedj és ne foglalkozz a negatív hozzászólásokkal. Ha kíváncsi vagy próbáld ki nyugodtan :-) "bajod" nem lesz a pisitől még akkor se ha a szádba "kerül" :-)
2016. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, aranyos a naivitásod, de a BDSM egyik ágának sincs közvetlen köze személyiségjegyekhez, meg horoszkóphoz. Mindenkinek más szexuális szokásai vannak, fétisei, parafíliái, - van aki azt szereti ha csúnyán beszélnek vele, vagy kikötözik, vagy felpofozzák... olyan is van aki a leköpködést találja izgalmasnak.
2016. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Icu75-Jól megfogalmazta.. Mi is csináljuk a párommal,és nagyon kellemes mindkét részről...de nagyon kell összpontosítani mindkét félnek...A párom is nagyon szereti ha belepisálok és fordítva is igaz, én is szeretem,élvezem ha szex közben pisál.. Szóval csináljátok
2016. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
+ direkt használtam idegen szavakat, hogy tudd, milyen keresőszavakat használj ;)
2016. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek ezek a dolgok, én is szívesen megcsinálnám ezeket egy nővel. Viszont egyáltalán nem szándékozom megalázni a nőt, egész egyszerűen csak felizgat a dolog. 34/F
2016. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a válaszaitokat. Jó fejek vagytok ;)
2016. júl. 10. 13:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen lányt keresek aki ezeket engedi meg még durvábbakat
2016. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17: és kapcsolatot eltudnál egy ilyen lánnyal képzelni vagy kizárt?
2016. júl. 11. 18:00
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz igazán mások véleményével,próbáld ki,és utána azonnal kiderul hogy tetszik a dolog avagy sem.Én személy szerint nem vagyok oda az egymás szájába pisilésért,de tudod kinek a pap kinek a papné:)

De a kôpkôdés viszont kifejezetten izgat,oda vissza,és szerintem semmi megalázó dolog nincs abban amit mindkét fél tud élvezni.Kétéves kapcsolatom volt egy Nôvel akivel rendszeresen csináltuk ezt a kôpkôdés dolgot,beinditott mindig még jobban,és sokszor még ettôl vadabbul is csináltuk,enyhe pofonok oda vissza szintén.Voltam olyannal is aki épp ezt mondta hogy az megalázó,és amikor már nagyon be volt indulva érdekes élvezte nagyon és abszolut nem zavarta.Sokszor az mondja ezt aki még ki se próbálta.De ugye emberek vagyunk kulônbôzunk....Ne hagyd ki sztem:)

2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17 es vagyok. Igen el tudék képzelni
2016. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!