Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köpni és pisilni szeretne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köpni és pisilni szeretne?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat nem kérek, hogy de undorító meg ilyenek, köszi! Szóval a férfi aki tetszik elárulta, hogy a szexnél a számba és az arcomra akar köpni illetve a számba és az arcomra pisilni, esetleg még a popsimra. Ezzel együtt tetszene neki ha én is a szájába pisilnék. Vagy még kutyus pózban, szex közben a földre csinálnám. Szóval, milyen személyiségre/jellemre utal ez, tudtok erről valamit?? Vagy internetes oldalt tudtok ajánlani, ahol ez ki van elemezve? A leköpés például mit szimbolizál számára, mit jelent? A horoszkópja skorpió és 29 éves.

2016. júl. 10. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elég perverz a pasid , Te is szeretnéd ezeket csinálni ?
2016. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
szerintem azt jelenti hogy semmibe sem nézi a másikat,csak 1 darab hús amit lehet reszelni!!!!!
2016. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Meg akar alázni. Erre izgul. A leköpés ugyan minek a jele? A szeretetnek talán, vagy a tiszteletnek? Qrvára nem. Én sok sok mindent bevállalok a szexben, de hogy egy pasi engem leköpjön, azt tuti, hogy nem engedném.
2016. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én azért nem veszem ezt annyira komolyan. Ez csak szex.
2016. júl. 10. 09:32
 5/20 anonim ***** válasza:

Mivel kölcsönös lenne, nem annyira alázós szerintem.

Szerintem ez inkább arról szól, hogy tényleg mindent bele akar adni a szexbe még a testnedveket is.

Pisis játékokkal van már tapasztalatod?

2016. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Még nincs, de vele kipróbálnám..Iszonyatosan tetszik, szóval az az érzésem, hogy mindent engednék neki a fentiekből. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy nekem pisilési ingerem lenne..de talán ha keményen megdolgoz akkor jön magától nálam is.
2016. júl. 10. 09:42
 7/20 anonim ***** válasza:

A kérdést leginkább azért írtad ki, mert kíváncsi vagy a társadalom véleményére. De közben persze leírtad, hogy ne nevezze senki undorítónak. Talán tudat alatt neked is tetszene, csak nehéz elismerni.


Éld meg a szexualitásod és ne foglalkozz mások véleményével. Amúgy a lenti kérdésre: lehet nem szimbolizál neki semmit, csak egyszerű perverzió. :)

2016. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szóval akkor egyoldalúan is benne lennél a dologokban, ha csak ő csorgat rád?
2016. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kíváncsi a társadalom véleményére, miszerint ez most undorító vagy nem, vagy ki nem csinálná és miért, ezt leírtam. Összvissz egy kis pszichológiai lélekelemzés érdekel a válaszolók részéről a srácról.
2016. júl. 10. 10:08
 10/20 A kérdező kommentje:
8. Igen.
2016. júl. 10. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!