Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, még szűz. De már nagyon kívánom a szexet, de nincs baratom sajnos, mert a szuleim meg most se engednek sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 23:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Amiről apuci nem tud az nem fáj neki. Én bosszút állnék rajtuk és az egyetem legnagyobb ringyója lennék:D
2016. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Ülj le velük és beszéljétek meg hogy már te egy felnőtt nő vagy nem apuci pici lánya! Mondd el nekik hogy te szeretnél ismerkedni emberekel szeretnéd hogy barátod legyen.. Főleg hogy nyár van ilyenkor mindenki kimozdul 1 2 fesztiválra vagy csak séltágatni beülni valahova.. amugy úgy láttom hogy a szüleid nem biznak meg benned ezt minden képpen tisztázni kell! Hajrá :) ha meg akkor se jön be akkor lázadj! Előbb utóbb beadják a derakukat!.
2016. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

még 5-ös vagyok. egyébként azért is ki kell harcolnod a határaidat, mert ha a szüleid ilyenek jó eséllyel később is belepróbálnak majd szólni az életedbe. ha nem vagy résen még azt is anyád fogja megmondani milyen tapéta legyen majd a saját lakásodba. meg majd lesz egy pasid, férjed vajon őt majd békén hagyják? stb.


Van egy ilyen szülő fajta, aki azt gondolja, hogy a gyereke élete az az ő közös életük, hogy vannak ők így csapatban és a csapat dönt mindenről.


Szerintem tényleg nézz ki egy fesztivált és húzz el oda. És hagyj otthon egy cetlit, hogy mikor jössz. És tanulják meg kezelni a helyzetet. Most őszintén mi történhet? Semmi esélye, hogy ezért kivegyenek az egyetemről. Ők is azt akarják, hogy oda járj.

2016. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Első körben a szüleiddel beszélgess el. Kérdezd meg velük, hogy meddig szeretnék még fogni a kezedet, illetve pontosan mitől is féltenek téged voltaképpen.


Egyébként volna kézenfekvő megoldás arra, hogy szexuális élményeid lehessenek, ugyanakkor viszont szűz is maradhass, de ezt csak priviben beszélném meg veled. Mivel viszont nem kérsz privit.....

2016. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

utolsó: az a baj itt nem jó az, hogy beszéljük meg. mert olyan dolgot kell csinálni, ami kiveszi a kontrollt a szülei kezéből. ez a beszéljük meg jó eséllyel megint arról szólna, hogy mit engednek meg a szülei. és lehet kicsit többet, de akkor is ugyanaz a leosztás marad, hogy mindenért engedélyt kell kérni és a döntéseket ők hozzák.


valami rohadt keményen lehet szóban is lehetne, ha elmondja, hogy mi lesz innentől, elmondja, hogy mit akar stb. és ha a szülei azt mondják, hogy ez nem így megy, akkor ő még keményebbre vállt. de szerintem ehhez nem elég erős a kérdező. ezért jobb, ha egyszerűen cselekszik és majd utólag harcolnak. mert akkor átkerül hozzá a kezdeményezés. a szülei jó eséllyel megértik belőle, hogy innentől nem ugyanaz van, mert elég erős a lányuk, hogy lelépjen szó nélkül. olyan ez mint egy alku. az elején nagyon nagyot kell mondani, hogy valahova középre beálljon. és itt szerintem ez a nagy az annak a megmutatása, hogy mi van ha nagyon szórakoznak. akkor még nem is lesz nekik előre szólva. és aztán csináljanak amit akarnak.

2016. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szólj nekem és megbeszéljük xDD
2016. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!