Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, még szűz. De már nagyon kívánom a szexet, de nincs baratom sajnos, mert a szuleim meg most se engednek sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 23:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

5-ös voltam. ha nem kamu, akkor magadnak csinálod az egészet. azzal, hogy gyerekként viselkedsz. harcold ki a függetlenségedet, ne alkudozz meg ilyenek. egyszerűen fogd magad és menj el valahova. ebből lesz egy nagy botrány. de utána lazulni fognak a viszonyok. és valószínűleg beérik azzal, hogy elmondod hova mész és mikor jössz.


ha ilyen gyáva vagy hogy akarnál testi kapcsolatot valakivel amihez ezerszer több bátorság kell?

2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudnánk segíteni? Próbáld megbeszélni a szüleiddel, ezt gondolom Te is feléred ésszel mást meg nem tudunk mondani...
2016. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Elég baj,hogy hagyod magad kiszolgáltatni! Nem fizetik mert pasizol,akkor ne fizessék,majd találsz más alternatívát,bár ha már csomó pénzt belefeccöltek,nem hinném.hogy emiatt nem támogatnálak tovább. De mindegy te tudod,élj úgy,ahogy diktálják!
2016. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
én nap közben is benne lennék szexben :) sztem meg lehet oldani, azt mondod h suliba mész, vagy suli után 1-2 órával később jössz haza és azt mondod h tanultatok bent v ilyesmi :) 24f
2016. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többi kommentet, de én azt mondom hogy a szemükbe mondhatnád hogy "Te már nem vagy az ő pici lányuk, akit dédelgetni kell.Tudok vigyázni magamra, már felnőtt nő vagyok." Lehet hogy valami ilyesmit várnak tőled.És ha ez sem jön be akkor mond nekik hogy nem valami jó szülők, őszinte leszek...lehet hogy ez nem a legjobb megoldás, de ha nem hagyják élni a lányukat akkor minek van? (nem tárgyként kezellek, szögezzük le) De ha nekem lenne gyerekem, és azt mondaná hogy ő már tud vigyázni magára, megérteném hogy felnőtt a feladathoz, és tud reálisan gondolkodni.És mély bizalmamat fektetném bele.(Remélem értettél bármit is :'D )
2016. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
24%
Egyem a zúzádat kicsim, ha nem engednek el sehova, nyiss ajtót nálatok és elrabolom én a szűzhártyádat. :D
2016. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
En benn lennek... Egy sze * be 16/f. Irjalram Akarlak *_*
2016. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 KJUsul ***** válasza:

Talán ha megpróbálnád munka mellett folytatni az egyetemet. Persze Magyarországon olyan melót találni diploma nélkül, amivel ennyit lehet keresni igazi művészet, de talán lehetséges.


Vagy ismerkedj meg olyan pasival, akinek van biztos anyagi háttere, szeretne családot, feleséget, netán még szűz is mint te és tudna finanszírozni amíg egyetemre jársz. Félreértés ne essék én nem ilyen vagyok, éppen most keresek én is munkát, talán a héten már lesz is, de abból magamat is épphogy eltudom majd tartani. Amúgy a többi stimmel. 48F.

2016. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem tud társaságba elmenni, privátot nem akar...

gy nehéz lesz pasit felhajtanod.

2016. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
És az egyetemen sincs egy jófej pasi akivel összejöhetnél?
2016. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!