Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok a barátomról?

Figyelt kérdés
22 vagyok, lány, a barátom pedig 23. Nagyon jól megértjük egymást, kedves, értelmes, érzékeny fiú. Szoktunk csinálni furcsa dolgokat együtt, például olyat, hogy a szobában leülünk egymással szemben egy egy székre meztelenül és játszunk magunkkal. Ilyenkor sokat nevetünk is, de közben azért élvezetesek is ezek a játékok. Most viszont egy kicsit meglepődtem. A barátom azt mondta, mutat valamit, de megígértette velem, hogy nem mondhatom el senkinek és nem szabad hisztit csapnom a dologból. Hát, ő, hogy mondjam, egy elég érdekes pózba helyezkedett, és a saját péniszét izgatta a szájával. Szopta magát, nem tudom máshogy mondani. Eléggé megütődtem rajta először, nem tudtam, hogy nevessek vagy mit csináljak. Végül inkább abbahagyta, és próbált viccelődni, de nem tudom, mit gondoljak. Van olyan lány, aki járt hasonlóan? Ti hogy kezeltétek? Én azt sem tudom, mit mondjak neki, azóta nem beszéltünk erről a dologról. Ettől eltekintve nagyon jól megvagyunk, tényleg érzelmi alapú a kapcsolatunk, nem csak a szexről szól, és szeretem most is, de azért egy kicsit ez már furcsa, nem?

2016. júl. 7. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ezen én is felröhögtem :DD
2016. júl. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Milyen pozban csinalta?:)
2016. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A komolyak egy kicsit segítettek megérteni a dolgokat, a viccesek pedig oldották a stresszt. :) Utána vettem észre, hogy a leírásomból nem érthető rendesen ez az egész. Azt már írtam, hogy szoktunk csinálni ilyen játékokat, hogy egymás előtt játszunk magunkkal meztelenül. Igazából eleinte ő találta ki ezeket, de nem kellett rábeszélnie, nekem is tetszenek ezek a játékok. :) Mert egyébként nagyon megértő, és nem ilyen szexmániás vagy perverz. Mostanában pedig már én is találok ki ilyen játékokat. Szoktunk olyat is csinálni, hogy egy szexpózokról szóló könyvből felváltva választunk pózokat, és amit a másik kiválaszt, azt meg kell csinálni. :) Ilyenkor sokszor direkt vicceseket választunk, sokszor meg se tudjuk csinálni, és ilyenkor sokat nevetünk. De aztán komolyabbra szokott fordulni a játék, amikor egy jó pózt találunk, és akkor átmegy szeretkezésbe az egész. Ilyenkor a könyvről már el is feledkezünk. :) Gondolkodtam a barátom mutatványán, és szerintem ezt is inkább csak ezért csinálta, hogy legyen valami új. Csak szerintem nem számított rá, hogy nem fog annyira tetszetni. És valószínű az is igaz, hogy nem akarta előttem titkolni, hogy szereti ezt, és akkor tényleg becsülnöm kéne, hogy megosztja velem a titkait. Megpróbálok egy kicsit nyitottabban viselkedni vele ezután, de azért még most is furcsa nekem, amit bemutatott. :)
2016. júl. 8. 14:18
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért még azon gondolkodom, hogy valami kis büntit kitaláljak neki. :) Mondjuk azt, hogy három hétig, amikor szeretkezünk, én nem érek hozzá, csak ő nyúlhat hozzám, és csak az ujjaival. És magához sem nyúlhat a három hét alatt. Ez elég gonosz lesz. :)
2016. júl. 8. 15:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

ez kur va király volt! :DD


kérdező, ezt most teljesen komolyan mondom, ha túl tudod magad tenni ezen az eseten, szerintem ti nagyon boldog pár lesztek. meg persze, ha a barátod nem kezd tényleg nagyon perverz dolgokat kitalálni, de azt kötve hiszem, elég jó arcnak tűnik. :) remélem, sok ilyen szexuálilag szabad lány van még. úgy értem, akinek nem az a fontos a szexben, hogy mit, mekkorát, hogyan, meddig, hányszor, hogy megfelelő legyen, hanem aki el tudja engedni magát, játéknak tudja felfogni a dolgot

2016. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#12-es, bocsánat, nem vettem észre a kérdésedet. Úgy csinálta, hogy a hátára feküdt, onnan mintha gyertyapózba helyezkedne, de a lábai nem felfelé álltak, hanem vízszintesen hátrafelé, hogy így össze volt gömbölyödve, és csak a lábai lógtak ki. A pénisze fejjel lefelé lógott. Remélem, így érthető. :)
2016. júl. 8. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!