Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a barátomról?...

Ti mit gondoltok a barátomról? ő 16 éves én 15 vagyok

Figyelt kérdés

A barátommal már pár hete járunk és töviről hegyire ismerjük egymást még találkoztunk is párszor de úgy érzem hogy lefagy mellettem személyesen de chaten meg olyan nyílt és szerelmes lélek nagyon romantikus tud lenni olykor. Próbáltam olyan kérdéseket feltenni hogy az én barátaim kérdezgetnek róla és megkérdezték tőlem hogy "Hogyan smárol a barátom?" na ezt neki is elmondtam és tanácsot kértem tőle hogy szerinte mit mondjak a barátaimnak és azt felelte hogy ha legközelebb találkozunk akkor majd én magam is tudok válaszolni a kérdésre olyan aranyos volt már tudom hogy lefog smárolni

de ez lesz az első nekem hogyan reagáljak szerintetek?



2013. febr. 17. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Csak, természetesen viselkedj!


Egyre figyelj! Ne harapd meg a száját! :D

2013. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal már pár hete járunk és töviről hegyire ismerjük egymást"



:DDDD ez aranyos.

2013. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!