Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a youtube szinte ránk akarja erőszakolni újabban, hogy a teljes valódi nevünk legyen kiírva felhasználónévként?

Figyelt kérdés
Én felháborítónak tartom, mivel a valós emailcímemmel és ezáltal nevemmel regisztráltam, folyton ki akarja a teljes nevemet írni a mostani felhasználónév helyett. Erősen gondolkodom, hogy megszüntessem a fiókomat.
2013. febr. 17. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én annyit csináltam, hogy valami kitalált hülyeséget írtam ki. :D
2013. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is mindig ráklikkelek arra, hogy nem szeretném a teljes nevem láttatni, de még akkor is rámerőszakolná.

És csomószor csinálta már, miért nem lehet kb. félévente egyszer felkínálni és megérteni, ha az illető nem akarja ?


Szerintem ez felháborító.

2013. febr. 17. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Múltkor engem is felhúzott, írtam nekik egy vagány levelet, de sajna már az elején közölték, h nem áll módukban válaszolni.
2013. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rájukerőszakoltam a nicknevemet csakazértis. Amúgy valóban zavaró, de én pl kihívásnak tekintettem.
2013. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ott kezdődik az egész,hogy létrehozott nekem egy fiókot amit én nem is kértem.. nem regizten az oldalra.. gooli segített neki... ezek után gyűlölöm amikor tukmál.
2013. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rajcziz ***** válasza:
76%

Én mindezt egy jó leckének tartom a mai fiatalságnak. Talán ha valaki felvállalja az igazi nevét, az kétszer is meggondolja legközelebb, hogy ír-e bizonyos stílusú kommentet. Anonimként könnyű mást ócsárolni, de kérdés, hogy a nevét adja-e hozzá valaki.

Másrészt valóban nem jó dolog ez az "erőszakolás", bár felháborítónak nem mondanám. Semmi sincs ingyen. Különösen érvényes ez az IT világában, ahol az információ a legnagyobb érték. A rengeteg szolgáltatásért cserébe, amit a Google ad nekünk, bizony mi is adunk valamit, gyakran a tudtunk nélkül.

2013. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem kamunevem van.
2013. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, nem volt szó semmiféle ócsárlásról.
2013. febr. 17. 14:39
 9/10 rajcziz ***** válasza:
Én sem itteni ócsárolásról beszélek (bár azért az is megakad itt). Én arról beszélek, hogy a youtube videók alatt egyesek olyan stílust engednek meg maguknak, amihez talán nem adnák a nevüket. Anonimként, egy felhasználónév mögé bújva az ember bármit megtehet. Ha már ott van az írása fölött a neve is, akkor kétszer meggondolja, hogy mit és hogyan ír le.
2013. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem/tartom jó dolognak. Főleg azért, mert van egy bejáratott felhasználónevem Youtube-on, van, aki úgy ismer, azzal a névvel követek csatornákat... miért nem maradhat úgy?...
2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!