Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi "cikkről"? (Lentebb) Én a tiltakozókkal értek egyet.

Figyelt kérdés

(kommentben lent)


Egy újságíró hölgy keményen helyre rakta a magát újságírónak képzelő firkászt, aki egy botrányos és gusztustalan "cikket" hozott le. Én nagyon szeretem ennek a hölgynek az írásait és korábban írt erre az oldalra is, ahol az említett "cikk" megjelent, de most már nem látom, hogy új cikkekkel jönne. Nem csak Ő, de több régi kedvencem is eltűnt az említett oldalról, akik miatt látogattam az oldalt, most azonban az egész gagyi lett és trágár, színvonaltalan. Mégis olyan sok embernek tetszik ez a fajta írás stílus. Szerintetek ezért lépett le a fent említett hölgy és a többi kedvenc íróm? Szeretném, ha vissza jönnének (3 íróról van szó) írtam is nekik üzenetet a facebookon (2t megtaláltam), de egyikük sem írt vissza. Így gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről az írásról, mert én botrányosnak tartom és gusztustalannak és dühít, hogy az ilyenek miatt nem létom többet publikálni azokat a kedvenceimet, akik tényleg jók voltak.


2013. febr. 16. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] pls a kukacot a b@zmeg szóban (utolsó szó a linkben) írd át "a" betűre, mert a trágárságszűrő miatt nem tudom beilleszteni a linket
2013. febr. 16. 22:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Tragédia, de az hagyján. A szerzője a kommenteket olvasva igen rosszul tűri a kritikát, és a kritizáló ember személyiségét igyekszik rossz színben feltüntetni, ezzel is magáról elterelve a figyelmet.
2013. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!